Uroda.com / Wydarzenia / Zapraszamy na bezpłatne konsultacje z zakresu leczenia nietrzymania moczu

Wydarzenia

Jesteś ekspertem? Dodaj artykuł

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje z zakresu leczenia nietrzymania moczu

2015-01-20


Wiele kobiet zmaga się z różnymi problemami układu moczowego. Jedną z najbardziej krępujących dolegliwości, utrudniającą im codzienną aktywność, jest nietrzymanie moczu. Jeśli ta przypadłość obniża jakość Twojego życia, skorzystaj z bezpłatnej konsultacji ze specjalistą ze Szpitala LUX MED.

Autor: Uroda.com

Źródło: informacja prasowaW sobotę 24 stycznia 2015 r. w godzinach 9.00 – 13.00, osoby zainteresowane tematyką leczenia nietrzymania moczu będą mogły zaczerpnąć nieodpłatnej porady lekarza specjalisty w Szpitalu LUX MED przy ul. Puławskiej 455 na warszawskim Ursynowie. Indywidualnych konsultacji będzie udzielał lek. med. Piotr Stec, ginekolog, położnik, specjalista w zakresie uroginekologii.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 23.01.2015 r. pod adresem mailowym callcenter.szpital@luxmed.pl. Podczas zapisów prosimy o podanie numeru kontaktowego oraz numeru PESEL. Decyduje kolejność zgłoszeń

Wskazania: zaburzenia w oddawaniu moczu – nietrzymanie moczu, także spowodowane wysiłkiem fizycznym.

Pamiętaj: obecne możliwości diagnostyczno-terapeutyczne pozwalają zmniejszyć lub usunąć dolegliwości związane z nietrzymaniem moczu. Najważniejsze jest uświadomienie sobie problemu i chęć podjęcia leczenia.

Zapraszamy na konsultacje!


Informacje o Grupie LUX MED: 

Grupa LUX MED to największa sieć medyczna w Polsce. Oferta Grupy kierowana jest zarówno do klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych. Klienci korporacyjni korzystają z Pracowniczych Programów Zdrowotnych rozwijanych wokół medycyny pracy. Klienci indywidualni mogą skorzystać z opieki zdrowotnej na podstawie Planów Opieki Medycznej, a także tzw. świadczeń FFS (fee for service, opłaty za poszczególne usługi) oraz 
w ramach kontraktu z NFZ.

Opieka medyczna świadczona jest w 163 placówkach. Usługi ambulatoryjne realizowane są przede wszystkim w placówkach LUX MED i centrach medycznych Medycyny Rodzinnej, która specjalizuje się w obsłudze pacjentów w ramach kontraktu z NFZ. Pod marką PROFEMED w Warszawie działa specjalistyczna przychodnia lekarska przeznaczona specjalnie dla klientów „fee for service”. Z Grupą współpracuje ok. 1600 poradni partnerskich w całej Polsce. Pod jej opieką znajduje się ponad 1 400 000 pacjentów. 

Grupa ma pięć szpitali: dwa świadczące usługi jednego dnia (Endoterapia w Łodzi i MegaMed w Bełchatowie), trzy szpitale w Warszawie, z których jeden świadczy szeroki zakres usług specjalistycznych (LUX MED),  drugi specjalizuje się w endoskopii i chirurgii (Endoterapia), a trzeci jest specjalistycznym ośrodkiem medycyny sportowej i ortopedii (Carolina Medical Center).
Grupa LUX MED prowadzi również działalność ubezpieczeniową - LUX MED Ubezpieczenia jest oddziałem szwedzkiego towarzystwa ubezpieczeniowego LMG Försäkrings AB.

W ramach Grupy LUX MED działają także marki: LUX MED Diagnostyka, Tabita, Endoterapia, MegaMed i Centrum Zdrowia Medycyna. Endoterapia świadczy wysokospecjalistyczne usługi endoskopowe, MegaMed opiekę ambulatoryjną i chirurgię jednego dnia, a Centrum Zdrowia Medycyna specjalizuje się w usługach ambulatoryjnych. Tabita to ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny dla osób starszych, samotnych oraz pacjentów w każdym wieku wymagających stałej opieki specjalistycznej i rehabilitacji. 

LUX MED jest Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Grupa LUX MED jest częścią międzynarodowej grupy Bupa, która świadczy opiekę medyczną i oferuje ubezpieczenia zdrowotne.

Więcej informacji o Grupie LUX MED można znaleźć na www.luxmed.pl


Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony