Uroda.com / Wydarzenia / YES Brass - lato w kolorze złota!

Wydarzenia

Jesteś ekspertem? Dodaj artykuł

YES Brass - lato w kolorze złota!

2012-07-12


W poprzednim sezonie delikatne i subtelne, były jedynie dodatkiem. Teraz wychodzą z cienia! Bardziej widoczne i masywne, domagają się uprzywilejowanego miejsca w codziennych stylizacjach. I chociaż łańcuchy już od pewnego czasu podbijają świat mody, w takim wydaniu ich jeszcze nie widzieliście. Nowa kolekcja YES BRASS czeka na Was w salonach YES oraz na YES.pl.

Autor: eg

Źródło: informacja prasowa

Kolekcja BRASS marki YES z pewnością nie jest niewinną propozycją. To odważna kolekcja dla wszystkich, którzy okresu letniego nie wyobrażają sobie bez zwracającej na siebie uwagi biżuterii. Masywne bransolety i grube łańcuchy, to temat przewodni w YES BRAAS. Ogromne ogniwa bransolet i naszyjników połączone z delikatnymi łańcuszkami nawiązują do klimatu lat 80-tych i modowych szaleństw. A złocisty odcień dodatkowo podkreśla wakacyjną opaleniznę!

YES BRASS to łańcuchy, plecione grube ozdoby na rękę, niektóre nawiązują do motywu rybiej łuski inne do delikatnej siatki. Jednak to nie forma jest najważniejsza, chodzi przede wszystkim o rozmiar i złoty odcień! Tego lata biżuteria ma rzucać się w oczy, dominować w stylizacji, dyktować jej styl i charakter. Nieważne czy będzie to elegancka kreacja czy wygodny strój do pracy - złote łańcuchowe elementy sprawdzą się o każdej porze dnia. 

Kolekcja BRASS to pozłacane propozycje wykonane z mosiądzu, metalu niezwykle trwałego, od  dawna cenionego jako surowiec do wyrobu biżuterii. Przywitaj lato w dobrym stylu i wybierz YES BRASS.

Galeria

Ocena: 0

Komentarze (2)

 

  • 2012-08-17 20:25:34
    Masywne tego rodzaju ozdoby, nie cieszą moje oko.
    IP: 93.105.64.124
  • 2012-07-31 17:01:54
    Aż takie plecione grube ozdoby na rękę nie przemawiają do mnie. Być może jakbym założyła, popatrzyła i do odpowiedniego ubioru dopasowała może i przekonałabym się. Ale cena takiego cacka pewnie odstrasza;)
    IP: 213.238.67.152
do góry strony