Uroda.com / Wydarzenia / Work-life balance - XVI Spotkanie w ramach projektu „Przedsiębiorcza Kobieta” w Krakowie

Wydarzenia

Jesteś ekspertem? Dodaj artykuł

Work-life balance - XVI Spotkanie w ramach projektu „Przedsiębiorcza Kobieta” w Krakowie

2013-11-05


Uwaga Drogie Panie! Zbliża się kolejne spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety pt. Work-life balance. Już 13 listopada w Krakowie!

Autor: pr

Źródło: www.przedsiebiorcza-kobieta.plXVI Spotkanie w ramach projektu „Przedsiębiorcza Kobieta” w Krakowie
pt. „Work-life balance”

Termin: 13 listopad (środa), od godz. 16.45 do godz. 20.30
Miejsce: Luminaa ul. Kupa 24 (Kazimierz)


1 osoba – 25zł
studentka – 15zł
3 osoby – 60złAgenda spotkania:

16.45 – 16.55 – rejestracja uczestniczek

17.00 – 18.30szkolenie pt. “Work-life balance” – bajka dla perfekcjonistów, czy obietnica kobiet, że się nie zmienią jak pójdą na traktory? – prowadzone przez dr Małgorzatę Wypych

18.40 – 19.10warsztaty pielęgnacji skóry twarzy – przeprowadzone przez Personalnych Doradców Kosmetycznych firmy Mary Kay

19.20 – 20.00 – wystąpienie „Gościa Inspirującego” – Karoliny Osowskiej

20.00 – 20.20 – networking

20.20 – 20.30 – losowanie nagród oraz zakończenie spotkania

Szkolenie:

Będę mówić i słuchać. Mam nadzieję, że to, co powiem podważy Wasze przekonanie, że się czegoś nie da. Szczególnie, że nie da się znaleźć czasu na więcej przyjemności w życiu. Opowiem, czym jest przyjemność. Choć każdy ma zdanie na ten temat może okazać się, że możemy pozwolić sobie na odczuwanie przyjemności częściej niż się Wam wydaje.
Na warsztacie będzie okazja przyjrzeć się sobie i czynnościom, które „zabierają” nam czas. Będziemy analizować, co możemy w życiu poprawić, żeby odzyskać równowagę. Czego chcemy od życia i czy jest to właśnie równowaga? Czy praca to nie jest też życie? Ile czasu spędzasz na czynnościach niezbyt ważnych? Co robisz tylko dla siebie? Dlaczego ludziom wydaje się, że nie mają na nic czasu? Skąd ten czas wziąć? Co dodać do swojego planu dnia, żeby poczuć work-life balance?


Prelegentka:
Małgorzata Wypych, dr – psycholog, terapeuta, trener, wykładowca. Posiada doświadczenie w zbieraniu pieczarek, szkoleniu kompetencji miękkich, kompetencjami twardymi handlowała (oprogramowanie Microsoftu), wychowywaniu dzieci, zarządzaniu zespołami i jakością, zarządzaniu kryzysowym (w sztabie wyborczym). Prowadzi gabinet psychologiczny i warsztaty rozwojowe oraz mentoring kompetencji miękkich menedżerów. W pracy korzysta z improwizacji scenicznej, a czasem z technik prowokatywnych. Zdarza jej się też improwizować „awaryjnie”, co nazywa twórczym spożytkowaniem okoliczności. W wolnych chwilach rysuje, piecze, pływa i podgląda naturę.

Warsztaty:

Profesjonalny Doradca Kosmetyczny firmy Mary Kay nie tylko dobierze odpowiednie dla Twojej skóry i potrzeb kosmetyki, ale również nauczy Cię jak codziennie pielęgnować swoją twarz. Nauczysz się najprostszych technik pielęgnacyjnych, aby Twoja twarz była wizerunkiem, a Twoje otoczenie zachwycało się Twoja urodą.

W programie warsztatów min.:
 • zabieg Satynowe Dłonie
 • rozpoznanie rodzaju cery i problemów
 • dobór odpowiedniej codziennej pielęgnacji
 • pielęgnacja skóry wokół oczu
 • nauka prawidłowej pielęgnacji
 • dobór i nauka nakładania podkładu
 • zabieg „ Satynowe Usta”
 • błyszczyk lub szminka

Gość Inspirujący:

Karolina Osowska – młoda, drobna i energiczna kobieta, która ponad rok temu musiała się odnaleźć w męskim świecie firmy budowlanej.Jak się tam znalazła? Jak sobie poradziła? Jakie przeżyła wzloty i upadki? Czego się nauczyła?Na te i inne pytania, w sposób pełen wzruszeń, żartu i powagi odpowie w trakcie najbliższego spotkania.

Podczas spotkania rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody:

 • niespodzianka od firmy Mary Kay
 • 1 kupon na darmowe strzyżenie z modelowaniem oraz 2 zniżki 50% na te zabiegi w salonie fryzjerskim Venus
 • 3 sztuki biżuterii od firmy Flambe
 • vouchery zniżkowe na zakupy w sklepie BRAUNSEJS: wszystkie uczestniczki otrzymają 10% zniżki, a 3 Panie wylosują 20% rabat

 
Serdecznie zapraszamy!Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony