Uroda.com / Wydarzenia / Warsztaty „Star Make-up Show”

Wydarzenia

Jesteś ekspertem? Dodaj artykuł

Warsztaty „Star Make-up Show”

2010-10-25


Szkoła Wizażu i Charakteryzacji SWiCH zaprasza na warsztaty pt. „Star Make-up Show”, które poprowadzi jedna z czołowych polskich wizażystek gwiazd Ewa Gil.

Autor: eb

Źródło: inf.prasowa


Ewa Gil
to najbardziej znana polska wizażystka gwiazd. Stale współpracuje z Justyną Steczkowską, Edytą Górniak, Tatianą Okupnik, Natalią Kukulską, Kasią Cerekwicką, Anną Muchą, Grażyną Szapołowską. Odpowiedzialna za makijaże przy wielu produkcjach telewizyjnych m.in.: "Gwiazdy tańczą na lodzie", "You can dance", "Jak oni śpiewają", "Idol", "Chcę być piękna", "Kuba Wojewódzki Show". Maluje gwiazdy podczas festiwali muzycznych w Sopocie i Opolu oraz finalistki Miss World. Jako jedyna Polka malowała jedną z najpiękniejszych modelek świata Evę Herzigovą. 

Podczas szkolenia uczestnicy będą mieli niezwykłą okazję sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce wykonując pod okiem Ewy Gil makijaż sceniczny. Dowiedzą się więcej o specyfice makijażu gwiazd oraz trikach stosowanych w make-up’ie estradowym. Na zakończenie warsztatu kursanci otrzymają certyfikat potwierdzający uczestnictwo w warsztatach wizażu z Ewą Gil.

Warsztaty „Star Make-up Show” odbędą się w siedzibie Szkoły Wizażu i Charakteryzacji SWICH (ul. Szolc Rogozińskiego 3, Warszawa). 
Zapraszamy już w sobotę 6 listopada br. o godzinie 12:00. 

Więcej informacji www.szkolawizazu.edu.pl
Ocena: 50

Komentarze (1)

 

  • 2010-10-27 11:38:43
    I_love_make_up
    W Warszawie sporo jest ofert szkoleniowych dla wizażystek, ale słyszalam, że w tej szkole swich są one wyjątkowo fajne. Ponoć warsztaty są kameralne i każdy może się dzięki temu więcej nauczyć niż na przepełnionych ludźmi kursach. A warsztaty z Ewą Gil na pewno będą super
    IP: 82.210.173.203
do góry strony