Uroda.com / Wydarzenia / Teosyal Redensity I - najlepszy na AMEC 2013!

Wydarzenia

Jesteś ekspertem? Dodaj artykuł

Teosyal Redensity I - najlepszy na AMEC 2013!

2013-10-21


W dniach 11 – 12 października w Pałacu Kongresowym w Paryżu odbyła się I edycja kongresu AMEC – Anti-Aging Medicine European Congress, podczas którego zostały przyznane nagrody Anti-Aging & Beauty Trophy. Za najlepszy wśród produktów rewitalizujących skórę uznano Teosyal Redensity [I] – dostępny na polskim rynku preparat na bazie kwasu hialuronowego.

Autor: pr

Źródło: infromacja prasowaKapituła nagrodziła produkty, które zrewolucjonizowały podejście do medycyny estetycznej. Teosyal PureSense Redensity [I] otrzymał pierwszą nagrodę w kategorii Best Injectable Skin Revitalizer – za najwyższą jakość i poziom satysfakcji z zabiegu wśród pacjentów.

Teosyal Redensity [I] to innowacyjny preparat w formie żelu, zawierający nieusieciowany kwas hialuronowy połączony z kompleksem odnawiającym skórę. Na kompleks składa się 8 aminokwasów, 3 antyoksydanty, 2 minerały i 1 witamina, a także substancja znieczulająca - lidokaina, zwiększająca komfort podczas zabiegu. Kuracja z wykorzystaniem tego preparatu pozwala na rewitalizację wiotkiej i pozbawionej blasku skóry pokrytej drobnymi zmarszczkami.Efektem zabiegów są wyraźnie wygładzone rysy twarzy i zanik tzw. ciemnych obszarów.
Preparat można stosować na twarzy, szyi, dekolcie oraz dłoniach.Wyłącznym dystrybutorem produktów Teosyal w Polsce jest firma NewDerm.
Więcej informacji:http://newderm.pl
Ocena: 0

Komentarze (2)

 

 • 2017-07-14 02:39:39
  TahBX3RkWXx
  Hey, good to find sooenme who agrees with me. GMTA.
  IP: 5.188.211.170
 • 2017-07-14 01:59:50
  38mtrBSqUf
  One of the biggest questions that plague me when I think of writing a memoir is how do I know I will remember so-so several years later. And years ago when I was in school, I actually kept a diary just so that I can use it as reference when I wrote my memoir. It didn't stick – writing a diary was so boring. I'm interested in looking at David Give#s&n39; viewpoint on this – could probably help me.
  IP: 5.188.211.170
do góry strony