Uroda.com / Wydarzenia / Seminaria dermatologiczne Clareny - poznaj tajniki zabiegów

Wydarzenia

Jesteś ekspertem? Dodaj artykuł

Seminaria dermatologiczne Clareny - poznaj tajniki zabiegów

2013-10-11


Chcesz pogłębić wiedzę na temat pielęgnacji kwasami? Potrzebujesz porad i wskazówek specjalistów? Przyjdź na październikowe Seminarium dermatologiczne Clarena. Na spotkaniach w Krakowie i Wrocławiu poznasz unikatowe produkty marki i zobaczysz przełomowe zabiegi złuszczające na bazie kwasów.

Autor: CLARENA

Źródło: informacja prasowaZabiegi z użyciem kwasów to jedne z najczęściej rekomendowanych metod profesjonalnej regeneracji skóry jesienią. Doskonale zwalczają niedoskonałości, z jakimi musi borykać się skóra po lecie - zmniejszają przesuszenie, podrażnienia, oczyszczają, odmładzają i likwidują przebarwienia. Kluczem do udanego zabiegu jest właściwe rozpoznanie potrzeb skóry, odpowiedni dobór preparatów i właściwe wykonanie zabiegu. Dlatego Clarena zaprasza wszystkich profesjonalistów na specjalne Seminaria z zabiegów z użyciem kwasów prowadzone przez dermatologów.

- W ramach spotkań organizowanych w Krakowie i Wrocławiu uczestnicy pogłębią swoją wiedzę na temat bezpiecznej alternatywy zabiegów dermatologicznych z użyciem kwasów. Uczestnicy spotkają się z dermatologami, poznają najciekawsze zabiegi tego sezonu, w tym autorskie metody Clareny, uzyskają certyfikaty potwierdzające nowe kompetencje – mówi Beata Mroziuk, Dyrektor Marketingu w firmie Clarena.

W ramach Seminariów dermatologicznych odbędą się pokazy autorskiego zabiegu Clareny Frost Peel I i II - peelingu kosmetycznego o dermatologicznej skuteczności na bazie pochodnej kwasu TCA. Podczas spotkania będzie można poznać także inne unikalne produkty, wykorzystywane w profesjonalnych peelingach chemicznych, m.in. kwas migdałowy Mandelic & PHA Acid, kwas pirogronowy Pyruvic Acid, czy multiserum z kwasami owocowymi - Multi Fruit AHA 35%. Uczestnicy spotkania będą mogli nabyć produkty w okazyjnych cenach.

Seminaria dermatologiczne Clareny we Wrocławiu i Krakowie:
13 października 2013 r. w godz. 10.00-14.00.


Koszt uczestnictwa: 50 zł.

Każdy z uczestników spotkania otrzyma dyplom potwierdzający udział.

Na spotkania obowiązują wcześniejsze zgłoszenia telefoniczne:

Wrocław: tel.(71) 395 82 70
Kraków: tel. (12) 296 22 26 lub 603 537 599

Więcej informacji: www.clarena.pl


Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony