Uroda.com / Wydarzenia / Salsa w obiektywie aparatu, czyli jak wygrać bilety na KEY Salsa Festival

Wydarzenia

Jesteś ekspertem? Dodaj artykuł

Salsa w obiektywie aparatu, czyli jak wygrać bilety na KEY Salsa Festival

2011-08-02


KEY Salsa Festival to święto salsy i podziemnej zabawy. Liczni instruktorzy i gwiazdy z całego świata zapewnią najwyższy poziom warsztatów. To największe w Polsce wydarzenie taneczne odbędzie się w Kopalni Soli w Wieliczce 9-11 września.

Autor: eb

Źródło: Uroda.com


Kongres KEY to świetna okazja by zacząć swoją przygodę z salsą i nauczyć się tańczyć. Festiwal przewiduje sześćdziesiąt godzin zajęć tanecznych na pięciu poziomach zaawansowania (w tym dla początkujących). Swoje umiejętności po treningach będzie można wypróbować i ulepszyć podczas czterech imprez tanecznych (dwie odbędą się w kryształowej sali w Kopalni Soli). Instruktorzy i gwiazdy salsowego świata zaprezentują trzy spektakle taneczne.
Festiwal ma na celu przybliżenie piękna kultury latynoamerykańskiej. Uczestnicy maja również okazję odkryć Kopalnię Soli w nietypowej scenerii i nawiązać nowe przyjaźnie z ludźmi z całego świata.

Jeśli chcesz wziąć udział w największym festiwalu salsy w Polsce, możesz wygrać bilety oraz bieliznę marki KEY w konkursie przygotowanym przez organizatorów oraz portal Uroda.com. Wystarczy, że zrobisz zdjęcie, które kojarzy ci się z salsą bądź najlepiej odzwierciedla kulturę latynoską i wyślesz je na adres konkurs.key@gmail.com. Prace można nadsyłać do 25 sierpnia. Regulamin konkursu dostępny na stronie www.crystalsalsaparty.pl.
Ocena: 50

Komentarze (2)

 

 • 2011-08-08 23:36:49
  Di
  świetny festiwal :)
  IP: 77.255.103.231
 • 2011-08-08 17:37:45
  Di
  świetny festiwal :)
  IP: 77.255.103.231
do góry strony