Uroda.com / Wydarzenia / Pokazy Fashion LEOs Passion

Wydarzenia

Jesteś ekspertem? Dodaj artykuł

Pokazy Fashion LEOs Passion

2013-04-03


W piątek 22 marca we wnętrzach poznańskiej Concordia Design odbyła się impreza, będąca od dawna jednym z modowych wydarzeń, na których warto być. Fashion LEOs Passion po raz trzeci scaliło chęć niesienia dobra i pomocy ze spektaklem pięknych modelek, najróżniejszych kolorów, tkanin oraz nowości ze świata mody.

Autor: jp

Źródło: informacja prasowa

 

Imprezę poprowadziła znana polska dziennikarka, prezenterka TVP Paulina Smaszcz-Kurzajewska. Przy wejściu każdy z gości dostał upoważniającą do wejścia bransoletkę, został poczęstowany lampką wina, oprócz tego, mógł sfotografować się na tle loga imprezy.

Przy muzyce DJa Andy Mile pokaz otworzyła kolorowa, wiosenno-letnia kolekcja poznańskiej marki Bizuu, która zdecydowanie zachwyciła widzów. Następnie zaprezentowała się Patrizia Pepe, prezentująca również modę męską. Kolekcja TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak, w której obejrzeć mogliśmy m.in. jedwabne kreacje, ozdobione blaszkami zdobyła ogromne brawa. Mieliśmy również okazję zobaczyć młodzieżowe, kolorowe propozycje  Est by Es. W finale zaprezentował się duet BOHOBOCO, zachwycający delikatnymi kolorami i niebanalnymi krojami. Kreacje dopełniały biżuteria marek Orska i Mallin oraz zegarki Triwa. Modelki prezentowały kolejne kolekcje w butach Ballin. Podczas Fashion LEOs Passion goście mieli również okazję wysłuchać recitalu Ferida. Po pokazie goście zostali zaproszeni na afterparty, które odbyło się w Whisky Bar 88 w City Park'u.

Wszystko zostało zorganizowane przez dwa poznańskie kluby Leo: Leo Club Poznań 1990 i Leo Club Poznań 1996, czyli studentów i licealistów, którzy pracowali charytatywnie i poświęcili na to swój wolny czas. 

Pokaz nie odbyłby się oczywiście bez pomocy starszych opiekunów młodzieży z klubów Lions. Udało się zebrać około 30 tysięcy złotych i cała ta kwota zostanie przeznaczona na obozy i turnusy rehabilitacyjne dla podopiecznych Rodzinnego Domu Dziecka nr 2 oraz Centrum Wspierania Rodzin "Swoboda".


Fashion LEOs Passion z roku na rok znajduje nowsze i lepsze rozwiązania , również coraz bardziej wszystkich nas zaskakuje. Nie jest tajemnicą, że wszyscy czekamy z niecierpliwością na vol.4! 
Zapraszamy również na stronę internetową Fashion LEOs Passion

 

 

Galeria

Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony