Uroda.com / Wydarzenia / PHOTO JAM: Rewolucja październikowa

Wydarzenia

Jesteś ekspertem? Dodaj artykuł

PHOTO JAM: Rewolucja październikowa

2010-10-19


XIV edycja konkursu Photo Jam odbyła się 10 października 2010 roku, w Warszawie, w Klubokawiarni Grawitacja na ul. Browarnej 6.

Autor: as

Październikowy Photo Jam odbył się pod znakiem rewolucji. Organizator chciał wyzwolić w uczestnikach chęć nowego spojrzenia, zmianę dotychczasowego podejmowania tematów, wyjście poza schemat.

Nie było- jak dotychczas- ograniczeń co do kadru i ujęć modeli.  Efektem tej rewolucji są niezwykle oryginalne zdjęcia, o bardzo indywidualnej stylistyce i zróżnicowanym klimacie. Po raz kolejny możemy z przyjemnością przyglądać się szerokiemu wachlarzowi interpretacji przy podjęciu tak, wydawałoby się, dosłownego tematu.

    Najwięcej głosów zdobyła fotografia autorstwa Krzysztofa Rogalskiego, przedstawiająca pierwszego w historii konkursu modela Mateusza Pirszela w makijażu wykonanym przez Annę Rukat.

Drugie miejsce zajęło zdjęcie Mateusza Radzkiego z Martą Arendarczyk w roli modelki i wizażem autorstwa Hasmik Sahatelyan.

Grupa fotografa Przemysława Ulatowskiego, modelki Agnieszki Pyszki i wizażystki Aleksandry Zalewskiej zajęła ostatnie miejsce na podium.

Przy okazji XIV edycji Photo Jam mieliśmy przyjemność gościć wykładowców krakowskich Warsztatów Sztuki Fotografii- Piotra Króla i Ernesta Wińczyka, którzy służyli poradą i pomagali uczestnikom w wyborze zdjęć, by na końcu przyznać wyróżnienia dla najlepszych zdjęć tej edycji konkursu.

Wyróżnienia za najlepszy kadr zdobyli fotografowie Katarzyna Sołtys oraz Przemysław Ulatowski. Modelki Edyta Szczepańska i Agnieszka Pyszka zostały wyróżnione za świetną pracę przed obiektywem, natomiast najlepiej wykonane makijaże tej edycji konkursu należą do Hasmik Sahatelyan i Anny Rukat.

Sponsorem nagród głównych dla uczestników był tradycyjnie fotograficzny sklep internetowy pstryk.pl. Była to już czternasta edycja konkursu.

Patronami medialnymi konkursu są portale: studentnews.pl, uroda.com, dcamera.pl, Foto-fashion.com, kobieta24.pl, wywrota.pl, kimono.pl, maxmodels.pl i Adkobieta– sieć   markowych serwisów dla kobiet.

Najbliższa edycja konkursu przewidziana jest na 27 listopada i odbędzie się w Warszawie.

Zainteresowanych wzięciem udziału w konkursie zapraszamy do zgłaszania się TYLKO za pośrednictwem strony internetowej WWW.photojam.pl

Galeria

Ocena: 40

Komentarze (1)

 

  • 2010-10-29 08:48:44
    OfeliaPowell34
    Set your life time more easy take the personal loans and everything you want.
    IP: 91.201.66.6
do góry strony