Uroda.com / Wydarzenia / PHOTO JAM: Kobieta dynamiczna- fotografia w ruchu

Wydarzenia

Jesteś ekspertem? Dodaj artykuł

PHOTO JAM: Kobieta dynamiczna- fotografia w ruchu

2010-09-27


XIII edycja konkursu Photo Jam odbyła się 19 września 2010 roku, w Warszawie, w Klubokawiarni Grawitacja na ul. Browarnej 6.

Autor: as

Kolejna konkursu, organizowanego przez Lionmedia różniła się nieco od wszystkich poprzednich. Organizator tym razem skupił się przede wszystkim na umiejętnościach fotografów.

Zamysł dawał im większe pole do pokazania swojej kreatywności i warsztatu. Bardzo duże zainteresowanie konkursem sprawiło, że udział wzięło aż dwukrotnie więcej fotografów niż poprzednio. Rezygnując z obowiązkowych wcześniej makijaży, organizator sprawił, że najważniejsza stała się czysta forma fotografii, sposób przedstawienia modelki i pomysłu samego w sobie, nie zapominając o jakości zdjęcia. Pozwoliło to postawić głównie na pomysł i jakość, nie zaś fizyczność modelki. Dynamika ujęta w tematyce tej edycji okazała się wyjątkowo ciekawym wyzwaniem fotograficznym.


Pierwsze miejsce w XIII edycji konkursu zajęła Linda Parys (fotograf) wraz z Izabelą Kominek (modelka). Były one dzielnie wspierane przez wizażystkę i stylistkę Agnieszkę Snacką Banach. Na drugim miejscu uplasowała się grupa Stanisława Mysiaka (fotograf) i Justyny Brytek (modelka).
Na  najniższym stopniu podium stanął  Przemysław Ulatowski (fotograf) z Dagmarą Pankowską (modelka).

Ekspert Photo Jam, Grzegorz Osuch tym razem wyróżnił dwóch fotografów za najciekawszy kadr-  Lindę Parys oraz Katarzynę Sołtys. Ponadto przyznał wyróżnienie Izabeli Kominek za wyjątkową formę prezentowania siebie na zdjęciach.

Sponsorem nagród dla uczestników był fotograficzny sklep internetowy pstryk.pl. Była to już trzynasta edycja konkursu. Patronami medialnymi konkursu są portale: studentnews.pl, uroda.com, dcamera.pl, foto-fashion.pl, kobieta24.pl, wywrota.pl, kimono.pl, maxmodels.pl i Adkobieta– sieć markowych serwisów dla kobiet.

Najbliższa edycja konkursu przewidziane jest na 10 października w Warszawie.

Zainteresowanych wzięciem udziału w konkursie zapraszamy do zgłaszania się TYLKO za pośrednictwem strony internetowej WWW.photojam.pl

Galeria

Ocena: 0

Komentarze (1)

 

  • 2012-12-11 20:30:46
    BArdzo fajne, dynamiczne zdjęcia :)
    IP: 81.219.156.45
do góry strony