Uroda.com / Wydarzenia / Perła Rynku Kosmetycznego dla Bell

Wydarzenia

Jesteś ekspertem? Dodaj artykuł

Perła Rynku Kosmetycznego dla Bell

2013-06-14


Konkurs Perły Rynku Kosmetycznego rozstrzygnięty. Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że kosmetyki marki Bell zdobyły nagrody aż w trzech kategoriach!

Autor: pr

Źródło: informacja prasowaKosmetyki marki BELL, które zostały wyróżnione Perłą Rynku Kosmetycznego:


Błyszczyk trwale barwiący usta Permanent Make-up Lip Tint
I miejsce w  kategorii INNOWACJA ROKU 2013


Konturówka w płynie Big Black
II miejsce w kategorii Kredki do oczu i eyelinery


Błyszczyk do ust Glam Wear
III miejsce w kategorii Pomadki i błyszczyki


Błyszczyk trwale barwiący usta Permanent Make-up Lip Tint
otrzymał I nagrodę w kategorii Innowacja Roku! Sekret działania tego niezwykłego błyszczyka tkwi w jego formule typu „long lasting”, która sprawia, że kolor trzyma się niezwykle długo od momentu aplikacji. Specjalne składniki zawarte w formule Lip Tint barwią naskórek ust, co gwarantuje efekt przypominający makijaż permanentny. Kolor po prostu  „wtapia się” w usta. Co więcej, Permanent Make- up Lip Tint  nie ściera się, dzięki czemu nie pozostawia nieestetycznych śladów np. na szklance czy kieliszku. Innowacyjna, lekka formuła, pozbawiona olejków i wosków, gwarantuje też całkowicie nowy, satynowy efekt. Usta wyglądają  niezwykle świeżo, naturalnie i kusząco.


Konturówka w płynie Big Black
zdobyła II miejsce w kategorii Kredki do oczu i eyelinery. To produkt przygotowany z myślą o kobietach, które poszukują  efektu intensywnej kreski i  widocznie podkreślonego spojrzenia. Długotrwały efekt zapewnia specjalny polimer filmotwórczy, nadający formule odpowiednią elastyczność. Dodatek gumy ksantanowej tworzy unikalną strukturę przestrzenną, która zapewnia równomierne rozmieszczenie pigmentów, a tym samym gwarantuje idealnie kryjący, wyrazisty kolor kreski.
Błyszczyk do ust Glam Wear
zdobył III miejsce w kategorii Pomadki i błyszczyki. Dba o usta, sprawiając, że podkreślone kolorem, robią niewiarygodne wrażenie! Sekret działania błyszczyka tkwi w jego składnikach kondycjonujących, które zmiękczają i wygładzają naskórek ust. Te specjalnie dobrane emolienty sprawiają również, że aplikacja błyszczyka jest  niezwykle miękka i przyjemna, a kolor trwały i równomierny.


Więcej informacji o produktach na stronie:
www.bell.com.pl


Firma Bell jest uznanym producentem i dystrybutorem kosmetyków kolorowych. Od lat szczyci się produktami o najwyższym światowym standardzie. Posiada  własne  laboratorium technologiczne, które sprawuje kontrolę nad jakością produktów trafiających do konsumentek.  Produkty Bell eksportowane są do kilkunastu krajów, zarówno Europy Środkowo-Wschodniej (około 53% udziału w sprzedaży), jak i Europy Zachodniej. Jest obecna, między innymi na tak wymagających i konkurencyjnych rynkach jak: Rosja, Ukraina, Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś, Czechy, Słowacja, Bułgaria, Azerbejdżan, RPA oraz Bliski Wschód. Ostatnio, do grona odbiorców kosmetyków marki Bell dołączyły: Grecja, Szwecja oraz Włochy, a także Zjednoczone Emiraty Arabskie, Iran oraz Tajwan.


Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony