Uroda.com / Wydarzenia / Otwarcie salonu ORGANIQUE

Wydarzenia

Jesteś ekspertem? Dodaj artykuł

Otwarcie salonu ORGANIQUE

2013-06-17


13 czerwca odbyło się uroczyste otwarcie salonu Organique w krakowskiej Galerii Kazimierz. To druga placówka marki Organique Cosmetics na kosmetycznej mapie Krakowa.

Autor: pr

Źródło: informacja prasowaPrzy owocowym poczęstunku i lampce szampana, można było wysłuchać prezentacji przedstawicieli firmy Organique Cosmetics, pioniera kosmetyki naturalnej w Polsce. Przybyli goście mogli sprawdzić zbawcze działanie poszczególnych kosmetyków, poznając przy okazji kosmetyczne nowości marki. Do każdych zakupów dodawane były aromatyczne upominki. Po oficjalnej części zaproszeni goście przenieśli się na after party do Novej Resto Bar na krakowskim Kazimierzu, gdzie mieli okazję podzielić się wrażeniami z otwarcia salonu przy lampce wina i zdrowych przekąskach.

Nowy salon ORGANIQUE COSMETICS
mieści się w krakowskiej Galerii Kazimierz, przy ul. Pogórskiej 34, na poziomie 0.
Serdecznie zapraszamy!Organique Cosmetics od ponad 10 lat produkuje naturalne, zdrowe i przyjazne środowisku kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy. Firma powstała 1 czerwca 2000 roku, jako jednoosobowa manufaktura. Tomasz Czarski pomysłodawca, właściciel i prezes Organique początkowo sam wytwarzał mydła glicerynowe, spełniając marzenia o kosmetykach robionych ręcznie z wysokiej jakości surowców. Razem z gronem „fascynatów” wprowadził i wypromował na polskim rynku sklepy typu „mydlarnie”. Jakość produktów została potwierdzona przyznaniem nagrody Doskonałość Roku 2003 przez Twój Styl.  Od 2004 roku firma zaczęła sprzedaż za granicę. W 2005 weszła na rynek pierwsza linia kosmetyków do ciała. Do sprzedaży zostały wprowadzone olejki eteryczne i akcesoria z ceramiki, szkła, drewna. W 2009 roku Organique zaczyna sprzedaż do salonów SPA, powstają pierwsze serie kosmetyków profesjonalnych i ich odpowiedniki detaliczne. W tym samym roku Organique otrzymuje nagrodę Prefect Line od Business Spa Magazine, a  w roku 2010  i 2011 Beauty Premium od magazynu Beauty Forum. W maju 2011 Fundacja Viva! Oznacza swoim logo - zieloną literą "V" - produkty dla wegetarian i wegan, wytworzone w sposób przyjazny dla środowiska, oraz nietestowane na zwierzętach. Wśród oznaczonych produktów znalazły się mydła Aleppo i Savon Noir oraz glinka Ghassoul firmy Organique. Obecnie kosmetyki Organique można spotkać w najlepszych SPA, w sieci sklepów franczyzowych i mydlarniach, zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Więcej informacji: http://www.organiquecosmetics.com/pl/

 

Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony