Uroda.com / Wydarzenia / Odkryj w sobie piękno - pokaz sztuki fryzjerskiej MASTER SHOW

Wydarzenia

Jesteś ekspertem? Dodaj artykuł

Odkryj w sobie piękno - pokaz sztuki fryzjerskiej MASTER SHOW

2012-10-15


Salon ROMAN wraz z Laetitią Guenaou, już od 2008 roku organizuje Master Show. Jest to wspaniały, coroczny, pokaz sztuki fryzjerskiej.

Autor: pr

Źródło: informacja prasowa


Salon fryzjerski ROMAN powstał w 1927 r. Został założony przez Tomasza Romana Tatomira, który przekazał go swojej wnuczce Adelajdzie Tatomir – Dyras. Obecnie salon mieści się w samym sercu Krakowa, przy ulicy Gołębiej.

Salon ROMAN to firma rodzinna, co pozwala na podtrzymanie tradycji, która owocuje stałymi i lojalnymi klientami oraz utrzymaniem wysokiej renomy na rynku. Salon słynie z łączenia tradycji z innowacyjnością oraz wysokimi oczekiwaniami swoich klientów. Jego fryzjerzy często uczestniczą w konkursach fryzjerskich organizowanych na całym świecie. Wymienić można m.in. L’Oreal Color Trophy, Haute Coiffure Francaise Trophy, INOA Trophy, gdzie zdobyali najwyższe laury oraz niejednokrotnie stali na podium.

W latach osiemdziesiątych, podczas jednego z pokazów L'Oréal, obecna właścicielka poznała Laetitię Guenaou, mistrzynię fryzjerstwa, wielką stylistkę, ambasadorkę firmy L'Oréal, członkinię zespołu kreatywnego Stowarzyszenia Wielkiego Fryzjerstwa Francji. Postanowiły nawiązać, jak się dzisiaj okazało, bardzo owocną współpracę. Połączył je podobny sposób patrzenia na fryzjerstwo, ogromna pasja oraz kreatywność.

Tym sposobem powstało Atelié Precyzji Fryzjerstwa. Wiedzę, pasję i artystyczne spojrzenie na fryzjerstwo przekazują innym. Kolejnym krokiem ich współpracy, było stworzenie „Le Monde de Laetitia Guenaou” czyli Świata Laetitii. Jest to połączenie salonów fryzjerskich, dla których fryzjerstwo to coś więcej niż tylko zawód, to artystyczne wyzwanie i pasja.  

MASTER SHOW

Salon ROMAN wraz z Laetitią Guenaou, już od 2008 roku organizuje Master Show. Jest to wspaniały, coroczny, pokaz sztuki fryzjerskiej. Show na bardzo wysokim poziomie, prezentujący najnowsze trendy fryzjerskie, modowe i makijażowe na sezon Jesień/Zima.

Do tej pory Master Show odbywało się :
•    2008 r. Hotel Stary, kolekcja jesień/zima 2009
•    2009 r. Teatr im. Juliusza Słowackiego, kolekcja „Les Fleurs de l’Aube”
•    2009 r. Muzeum Inżynierii Miejskiej, kolekcja „Rock&Folk”
•    2010 r. Teatr im. Juliusza Słowackiego, kolekcja „Hybryda”
•    2011 r. Teatr Bagatela, kolekcja „Origin”

Natomiast w tym roku, ten wspaniały pokaz, będzie miał miejsce w Teatrze Bagatela już 5 listopada. Kolekcja zatytułowana jest CODE.

Galeria

Ocena: 50

Komentarze (2)

 

 • 2013-01-11 22:46:26
  OvqAUfVovxX
  SWqt9u gtjkglwlmmpy
  IP: 62.233.82.136
 • 2012-10-16 20:43:06
  Salon Roman poznałam na profilu fb- owym:) Mówiąc szczerze jest to jeden z najlepszych salonów który cieszy się uznaniem na całym świecie, w tym i moim. Jestem pod względem jego profesjonalizmu bardzo mile zaskoczona.
  IP: 31.128.17.12
do góry strony