Uroda.com / Wydarzenia / Nowości kosmetyczne

Wydarzenia

Nowości kosmetyczne


beglossy

To pudełko jest wyjątkowe, zarówno pod względem zawartości, jak i designu. W październiku, razem z jesienią, nadszedł czas na relaks! Chcemy, by kobiety znalazły chwilę dla siebie i razem z beGLOSSY zrobiły sobie domowe SPA! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

pretty box

Kolejna kosmetyczna nowość dla miłośniczek kosmetyków i niespodzianek. Od teraz możesz zamówić pudełko Pretty Box! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

beGLOSSY

beGLOSSY – wiodący model subskrypcyjny w Polsce zaskakuje pomysłami. Za sobą ma już edycje współtworzone z blogerkami Kasią Tusk i Maffashion. Tym razem pudełko skomponowane zostało we współudziale sieci drogerii hebe. Design boxa oraz produkty, które znalazły się w środku to wybór hebe. Będzie kolorowo i przyjemnie – przekonaj się co weszło w skład zestawu beGLOSSY by hebe. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

balneokosmetyki

Media, topowi blogerzy, gwiazdy, dermatolodzy- wszyscy pokochali te dermokosmetyki. Dlaczego? Sprawdź i poczuj doskonałość na swojej skórze, dzięki najsilniejszej na świecie, leczniczej wodzie życia! »

Ocena: 0
Komentarze (4)

olejek jojoba

Zapewne każda z nas słyszała o oleju Jojoba. Roślina, z której pochodzi znana jest od stuleci, jednak dopiero w XX w. zyskała uznanie w wielu dziedzinach. Już wieki temu słynne plemię Apaczów uprawiało roślinę o egzotycznie brzmiącej nazwie „hohowi”, którą hiszpańscy kolonizatorzy fonetycznie przekształcili na jojobę (ho-ho-ba lub żo-żo-ba). »

Ocena: 0
Komentarze (3)
do góry strony