Uroda.com / Wydarzenia / “Moda w zasięgu myszy” - Designer Sample Sale w saltandpepper.pl

Wydarzenia

Jesteś ekspertem? Dodaj artykuł

“Moda w zasięgu myszy” - Designer Sample Sale w saltandpepper.pl

2013-02-27


Designer Sample Sale w saltandpapper.pl trwa od 8 rano 27.02 - do 8 rano 01.03! Na odwiedzających czekają atrakcyjne obniżki cen! Odśwież szafę i uaktualnij swoją garderobę - czas rozpocząć wiosenne porządki!

Autor: pr

Źródło: informacja prasowa

Zapraszamy na promocyjne zakupy u polskich projektantów mody podczas pierwszej w tym roku edycji Designer Sample Sale „ Moda w zasięgu myszy”.

Z nami możesz pozyskać modną kreację po atrakcyjnie obniżonych, promocyjnych  cenach. Uwaga! Przecenione kolekcje znajdują sie w dziale: Designer Sale.
Informacje na temat kodu promocyjnego, upoważniającego do dodatkowej 15% zniżki znajdziesz na stronach glównego partnera akcji Cekin.pl

Zapraszamy w dniach 27 luty – 01 marzec na saltandpepper.pl gdzie będzie można zapolować na okazyjną kreację z kolekcji ponad 60 polskich projektantów mody. Oto niektórzy z wybranych: Grome Design, Kasia Miciak design, Kasia Zapała, Langner, Maja Kotecka, Rina Cossack.

W skład projektantów i marek, biorących udział w sample sale, wchodzą również projektanci mody, którzy do nas niedawno dołączyli. Sprawdź, która z nowych kolekcji najbardziej przypadnie Ci do gustu:  Anna Korytowska, Biskup, BLACK TULIP, Confashion, Fado Stone Bracelet, FenomenalneSukienki, Love You More, Mr.Gugu & Miss Go, Single Styl.

Nie zwlekaj! Skorzystaj z okazji! Zegar sample sale tyka, nasza akcja trwa tylko 48 godzin.


Wraz z głównym patronem imprezy Cekin.pl przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje:


 •  konkurs, w którym do wygrania jest biżuteria marek: Ale., Mility Nikonorov, Katarzyny Kamińskiej – ART., Black Tulip, Fado Stone Bracelet
 •  dodatkową zniżkę w wysokości 15% na specjalny promocyjny kod

Więcej informacji na temat konkursu oraz  o 15% kodzie promocyjnyjm znajdziesz na stronie głównej witryny Cekin.pl

Odwiedź nas 27.02-1.03: http://www.saltandpepper.pl/sklep/wyprzedaz,ec/  

Projektanci biorący udział w akcji „Moda w zasięgu myszy”:

Agata Krajewska, Agata Re, Agnieszka Gruszka, Agnieszka Kawala-Surma, Agnieszka Światły, Ale., Anna Dunin Holecka - Republika artystyczna, Anna Korytowska, Anna Popławska, Artystyczna Biżuteria Z Sutaszu, Babich, Balish, Biskup, Black Tulip, Borko, Confashion, Ellie Shoes, ET EDYTA TOBIASZ, Fado Stone Bracelet, FenomenalneSukienki, Galadea, Grome Design, Imunzi, Jeffrey Campbell, KAMIglamour, Karolina Gleguła, Kasia Koval, Kasia Miciak, Kasia Zapała, Katarzyna Kamińska – ART., Kenzo, Moschino, Kael, La Robe, Langner, Love You More, Łatka fashion, Maja Kotecka, Manufaktura Mody, Maxima, Militta Nikonorov, Monika Maciejek, Moniq, Mr. Gugu & Miss Go, NAH-NU, owee, Perls Monika Ufa, Pudu, Pure Nonsense, Rina Cossack, Royal Splendor, Splendor Red Carpet, Splendor Dirty Bunny, Splendor Blood and Spirit, Sebastian Kubiak, SheMore, SingleStyle, Soyeux, Suffrage Paris, Waśka, YY.fashion, Zoya

Ocena: 45

Komentarze (2)

 

 • 2013-03-29 15:40:57
  KpWBolrRF
  anulka406 / No cf3ż, Katsuka, jak tak patrzę na Twoje rysunki i mam w głowie zdniae Rysuję od 2 lat , zaczynam uważać, że coś takiego jak talent jednak istnieje. Miałam bowiem okazję widzieć prace ludzi rysujących od 2 lat i nie wyglądało to tak pięknie. No chyba, że to była intensywna praca dzień-noc, dzień-noc ^-^ Ogf3lnie bardzo podobają mi się Twoje prace i jeśli naprawdę nie masz talentu, w co nie wierzę, to na pewno dla wielu będą niesamowitą inspiracją i zachętą do dalszej pracy, bo wydawało mi się wręcz niemożliwe, żeby w tak krf3tkim czasie tak się wypracować.
  IP: 213.157.16.233
 • 2013-03-27 10:15:32
  bztwtKcXVVO
  Addiction to food is such a fascinating new area which lots of iirttesenng researach is being done. We have so much still to learn in this area which will be helpful to the patient and to those of us trying to help them.
  IP: 50.56.160.103
do góry strony