Uroda.com / Wydarzenia / Międznarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE&spa już po raz 30!

Wydarzenia

Jesteś ekspertem? Dodaj artykuł

Międznarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE&spa już po raz 30!

2014-11-13


Już w najbliższy weekend, czyli w dniach 15-16 listopada, zapraszamy na Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa, czyli najważniejsze spotkanie profesjonalistów branży kosmetologicznej i spa w Polsce. Jego jubileuszowa, 30. edycja odbędzie się w nowym miejscu – na terenie centrum kongresowym EXPO Kraków.

Autor: Uroda.com

Źródło: informacja prasowa


Kongres LNE & spa to prezentacja najnowszych trendów z zakresu pielęgnacji, kosmetologii i makijażu. Niezmiennie przyciąga ogromną liczbę ekspertów, wystawców i szkoleniowców z całego świata. Zaproszeni specjaliści to wybitni wykładowcy-praktycy, którzy dzielą się swoja wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

Otwarta dla wszystkich część targowa, daje z kolei szansę poznania najciekawszych premier kosmetycznych oraz umożliwia spotkania z najlepszymi ekspertami w zakresie pielęgnacji istylizacji. Wykłady, konferencje i panele dyskusyjne przedstawiają najbardziej aktualne zagadnienia z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej oraz są okazją do dyskusji o najistotniejszych problemach dotyczących zdrowia skóry.

Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa
to najważniejsze spotkanie profesjonalistów branży kosmetologicznej i spa w Polsce!

Jubileuszowa, 30 edycja Międzynarodowego Kongresu i Targów Kosmetycznych LNE & spa
odbędzie się w dniach:
15 listopada (sobota), godz. 10:00 – 18:00
16 listopada (niedziela), godz. 10:00 – 17:00
w EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9.

Zobacz szczegółowy program wydarzenia!

Chcesz wygrać zaproszenia na Kongres? Weź udział w konkursie!


Ocena: 0

Komentarze (2)

 

 • 2014-12-16 22:58:51
  SuMXWvmZD65
  Hi Gina, Thanks for asking. Koren and Adams oinlne Gallery has expired. However, If you ask Koren, she may want to make it live again. Im sorry for the delay in responding. Please email me directly for any future questions or concerns.
  IP: 190.204.69.218
 • 2014-12-15 08:52:43
  N5WO6t5VmNP
  pisze:Po prawdzie, to poneidzewie jak wino odnosi się do mężczyzn. Mężczyzna jest jak wino, im starszy, tym lepszy . Ale nie zmienia to faktu, że kobiety są piękne bez względu na wiek, bo w każdym wieku jest w nich coś pociągającego.A Pani Lopez, cf3ż, może nie jest najpiękniejszą kobietą świata ale wygląda świetnie.
  IP: 62.210.78.179
do góry strony