Uroda.com / Wydarzenia / Metamorfozy For Hair & Her

Wydarzenia

Jesteś ekspertem? Dodaj artykuł

Metamorfozy For Hair & Her

2013-11-08


Zacznij zmiany w swoim życiu od zmian swojego wyglądu. Piękno jest bliżej niż myślisz!

Autor: For Hair

Źródło: informacja prasowaW listopadzie ruszył projekt salonu For Hair o nazwie Metamorfozy For Hair & Her. Co miesiąc jedna ze zgłaszających się kobiet otrzyma w prezencie profesjonalną stylizację włosów, ubioru, makijaż oraz sesję zdjęciową.

W jednej z warszawskich kawiarni siedzi atrakcyjna blondynka. Przez okno usytuowane na piętrze widzi ruchliwą ulicę i ludzi przemierzających płyty chodnika. Piękne kobiety, których blask ukrywa się gdzieś pod nie zawsze najlepiej dobranymi fryzurami i splątanymi w biegu włosami. A o tych ostatnich Julia Milewska wie nie jedno. Jest właścicielką holistycznego salonu For Hair, gdzie poza usługami fryzjerskimi odbywają się warsztaty rozwojowe dla kobiet. Można też wypożyczyć książkę i przyjaźnie pogawędzić przy herbacie. Niedawno Julia wróciła z Alternative Hair Show w Londynie pełna inspiracji i zachwytu tym jakie arcydzieła można stworzyć na głowie. Na co dzień jednak bardziej niż o ekstrawagancję dba o nastrój relaksu i radość swoich klientek. I może właśnie dlatego przy kawiarnianym oknie, gdy obserwuje Polki spacerujące ulicami miasta, dociera do niej, że chce jeszcze bardziej otworzyć kobiety na ich własne piękno, które czasem bywa przykryte codziennymi obowiązkami i pośpiechem. W ten sposób w jej głowie rodzi się pomysł cyklicznej akcji Metamorfozy For Hair & Her. Akcji, która może zmienić nie tylko wygląd kobiet, ale także całe ich życie. Bo przecież każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku.

Zmień swój image i odnajdź własny niepowtarzalny styl

Zasady są proste. Między 1 a 15 dniem miesiąca, począwszy od listopada, osoby zainteresowane udziałem w Metamorfozie mogą zgłaszać swój udział korzystając z adresu
salon@forhairsobieski.pl Kompletne zgłoszenie powinno zawierać min. dwa zdjęcia: całej sylwetki oraz twarzy z dobrze widoczną fryzurą. Julia wraz z zespołem For Hair wybierze osobę, która w danym miesiącu zostanie zaproszona na bezpłatną Metamorfozę. Osoba ta zostanie również poinformowana mailowo i telefonicznie.

Szczegółowy regulamin i więcej informacji znajdą Państwo na stronie: forhairsobieski.pl lub na FB.


Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony