Uroda.com / Wydarzenia / LIPFINITY LIP TINT od Max Factor

Wydarzenia

Jesteś ekspertem? Dodaj artykuł

LIPFINITY LIP TINT od Max Factor

2011-08-30


Czy marzysz o pomadce, dzięki której będziesz w stanie wykonać precyzyjny i trwały makijaż ust? Max Factor wyszedł ponad dotychczasowe standardy makijażu i zaproponował nową, innowacyjną pomadkę w formie flamastra – LIPFINITY LIP TINT.

Autor: km

Źródło: inf. prasowa

Formuła LIPFINITY LIP TINT została stworzona na bazie wody. Pozwala to, zawartemu w niej barwnikowi, wtopić się w głębsze warstwy ust. Cienka końcówka umożliwia precyzyjne obrysowanie linii ust, a płaska strona aplikatora gwarantuje dokładne nałożenie produktu. Funkcjonalność wykonania sprawia, że LIPFINITY LIP TINT pełni zarówno funkcję pomadki, jak i konturówki do ust.   

Lip_Tint_Berry_Burst.jpg

W porównaniu z innymi pomadkami i błyszczykami, LIPFINITY LIP TINT nie zawiera olejków ani wosku, dlatego gwarantuje ustom całkowicie nowy, niezwykle lekki wygląd. Ponadto, pomadka ta została wzbogacona o powszechnie znany nawilżacz – glicerynę. Dzięki temu Twoje usta zyskają zarówno piękny, precyzyjnie nałożony kolor, jak również nawilżenie o smaku waniliowym lub malinowym.

Podobnie do innych pomadek z linii LIPFINITY, również LIPFINITY LIP TINT odznacza się nieprzeciętną trwałością. Barwnik, który wtapia się w głębsze warstwy ust sprawia, że kolor nie tylko dłużej się utrzymuje (do 2-3 godzin, bez konieczności ponownego nakładania), ale co najważniejsze, nie wyciera się, a tym samym nie pozostawia śladów (np. na kubku).

Kolekcja pomadek LIPFINITY LIP TINT zaskakuje bogactwem odcieni - od stonowanych po bardziej wyraziste barwy. „Soczyste barwy LIPFINITY LIP TINT charakterystyczne są dla pokazów mody i ożywiają naturalny kolor ust. Dzięki nim twarz wprost promienieje”- podkreśla Pat McGrath, globalny kreator makijażu Max Factor. Makijażystka zachęca, aby pomadkę dodatkowo podkreślić błyszczykiem Vibrant Curve Effect: „W ten sposób Twoje usta będą apetycznie zaokrąglone, pełniejsze i pociągająco lśniące. Po prostu pokochasz ten efekt!”.

Cena detaliczna: 39,99 zł.

Ocena: 50

Komentarze (0)

 

do góry strony