Uroda.com / Wydarzenia / Kraków ma najlepszy salon kosmetyczny w Polsce!

Wydarzenia

Jesteś ekspertem? Dodaj artykuł

Kraków ma najlepszy salon kosmetyczny w Polsce!

2013-03-05


Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne DER-MED z Krakowa zostało okrzyknięte najlepszym salonem kosmetycznym w Polsce! Tytuł \"Super Salon 2012\" został przyznany przez Magazyn „Salon i Elegancja”, a uroczyste ogłoszenie wyników konkursu odbyło się podczas warszawskich targów urody Salon Wiosna 2013.

Autor: pr

Źródło: informacja prasowa


"Super Salon" to jeden z najbardziej cenionych przez branżę kosmetyczną konkursów, organizowanych w Polsce regularnie już od 20 lat. O jego prestiżu świadczy coroczna liczba kilku tysięcy zgłoszeń, napływających z gabinetów z całego kraju. Wagę wydarzenia podnosi również jego Jury. „Super Salon” jako jeden z nielicznych konkursów, rozstrzygane jest przez uznane autorytety z branży kosmetycznej i medycznej, zaś oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbywa się zawsze podczas najważniejszych targów urody w Polsce - co dodatkowo podnosi rangę wydarzenia.

Konkurs przebiega wieloetapowo. Jury analizuje każdy ze zgłoszonych gabinetów, zwracając szczególna uwagę na ofertę kliniki, dostęp do najnowszej technologii, ilość innowacyjnych zabiegów, wykształcenie i doświadczenie personelu wykonującego zabiegi, a także jakość i renomę produktów kosmetycznych, na których pracuje dany gabinet. Równie istotne dla jury jest wyposażenie gabinetów, panująca w nim atmosfera, a także klimat i nastrój charakterystyczny dla danego miejsca. Ostatecznie to właśnie te wskaźniki zdaniem ekspertów decydują o przywiązaniu Klienta, jak również o sposobie w jaki postrzegają oni jakość i profesjonalizm danego salonu.  Ostatni etap konkursu do którego kwalifikuje się zaledwie niewielka część zgłoszonych salonów, polega na anonimowych wizytacjach, podczas których weryfikowany jest poziom świadczonych usług, jak również sprawdzane są umiejętności personelu.

Tegoroczny zaszczytny tytuł „Super Salon 2012” przypadł krakowskiemu oddziałowi Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznego DER-MED.
Centrum DER-MED to sieć luksusowych gabinetów zlokalizowanych na południu Polski: w Krakowie, Katowicach i we Wrocławiu. Od początku swojego istnienia na rynku, DER-MED wyznacza trendy i tworzy przełomowe rozwiązania. Już od 1999 roku nieprzerwanie dba o zdrowie i urodę tysięcy Klientów, których zadowolenie jest źródłem satysfakcji.

Krakowski DER-MED to 15 unikatowych gabinetów rozmieszczonych na powierzchni ponad 600 m2, z których każdy ma do zaoferowanie niepowtarzalny klimat i wystrój. To również serdeczna atmosfera – komfort,  nowoczesność i  bezpieczeństwo jakie gwarantuje 13-letnie doświadczenie. Centrum DER-MED jako jeden z nielicznych gabinetów w Polsce dostosowane jest również do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Tytuł "Super Salon 2012" to dla nas niezwykłe wyróżnienie i wspaniała nagroda! – to również obiektywny wyznacznik jakości i potwierdzenie  jakości świadczonych przez nas usług - mówi Anna Czepita manager Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznego DER-MED. W Centrum DER-MED pracujemy na najbardziej nowoczesnych urządzeniach, z wykorzystaniem najlepszych preparatów medycznych. Śledzimy światowe nowości i zawsze stawiamy na najwyższą jakość. Zatrudniamy starannie wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów (lekarzy: dermatologów, specjalistów medycyny estetycznej, chirurgów, kosmetologów, kosmetyczki, fizjoterapeutów, masażystów a także stylistów, wizażystów i fryzjerów). Nasi lekarze są zrzeszeni w Polskim Towarzystwie Medycyny Estetycznej i Anti Aging, a podstawą zabiegów wykonywanych w naszym Centrum są zawsze konsultacje lekarskie oraz ścisła współpraca całego personelu. Takie podejście gwarantuje sukces i daje wspaniałe rezultaty – podkreśla Anna Czepita.

Tytuł najlepszego salonu kosmetycznego w Polsce to nie jedyne wyróżnienie, które w ostatnim czasie otrzymało nasze Centrum. DER-MED może poszczycić się również kolekcją nagród i wyróżnień przyznawanych za jakość i solidność wykonywanych usług, a także dbałość o komfort i zadowolenie klienta (m.in. tytuł „Najlepsze day SPA 2012” (III miejsce), w Ogólnopolskim konkursie Spa Prestige Awards. Nagroda przyznawana obiektom, według kryterium zadowolenie Klientów za jakości świadczonych usług, dbałości o szczegóły, komfort jak również profesjonalizm zespołu wykonującego zabiegi. Dodatkowo Centrum DER-MED nagrodzone zostało wyróżnieniem w konkursie organizowanym przez Magazyn Beauty Forum dla najlepszych gabinetów kosmetycznych w Polsce.Ocena: 0

Komentarze (2)

 

 • 2014-02-14 10:27:41
  hope
  o znam dermed, sama chodzę do nich, ostatnio byłam na depilacji laserowej i efekty naprawdę świetne, bardzo wysoka jakość zabiegów, co ważne bezboleśnie i dokładnie.
  IP: 188.33.176.239
 • 2013-07-30 13:17:53
  feel
  o nawet nie wiedziałam, ale pewnie dla każdego będzie to inny salon uważany za najlepszy, dla mnie najlepszy jest Salon Yasumi przy ul. Bonarka, duża oferta zabiegów, super kadra. Panie bardzo miłe.
  IP: 83.142.186.235
do góry strony