Uroda.com / Wydarzenia / IV Targi Kosmetyczne Uroda i Estetyka, Łódź, 20-21 października 2012

Wydarzenia

Jesteś ekspertem? Dodaj artykuł

IV Targi Kosmetyczne Uroda i Estetyka, Łódź, 20-21 października 2012

2012-10-17


Od 20 do 21 października 2012 r. zapraszamy na czwartą edycja targów kosmetycznych URODA i ESTETYKA. Odbędą się one w Łodzi w nowym Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym MTŁ przy al. Politechniki 2.

Autor: pr

Źródło: informacja prasowa

Targi skierowane są do dwóch grup odbiorców - profesjonalistów i klientów indywidualnych. Swoja ofertę prezentuje na nich 80 wystawców, a targi odwiedza ponad 4 tys. zwiedzających.

Zakres tematyczny wydarzenia obejmuje kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe, biokosmetyki, kosmetyki naturalne, kosmeceutyki, nutrikosmetyki, kosmetyki do pielęgnacji regeneracji włosów i paznokci, preparaty do bezpiecznego opalania, podologię, suplementy diety, aparaturę i akcesoria do salonów kosmetycznych i spa. Na targach ofertę prezentują najlepsze marki, a goście poznają nowości kosmetyczne.

Tradycyjnie targom Uroda I Estetyka towarzyszy bogaty program wydarzeń towarzyszących. Przez dwa dni targów w "otwartej strefie prezentacji" odbywają się pokazy zabiegów kosmetycznych, makijażu, prezentacje kosmetyków i urządzeń.

Targom corocznie towarzyszą Mistrzostwa Makijażu Kreatywnego o nagrodę "Szklanej Róży", w których uczestniczą młode adeptki sztuki makijażu, tworzące całościowe kreacje (makijaż twarzy i ciała, fryzura, stylizacja stroju, itp.). Temat tegorocznych mistrzostw brzmi: "Sztuka surrealizmu i oniryzmu w makijażu i stylizacji - inspiracja obrazami burzącymi logiczny porządek rzeczywistości..."

Podczas targów włączamy się w akcję profilaktyki raka piersi. Na imprezie goszczą znane panie (w ubiegłym roku Olga Bończyk i Ilona Felicjańska), ambasadorki akcji "Zdrowy nawyk - zdrowe piersi", a na terenie targów ustawiony jest mammobus, w którym przeprowadzane są badania profilaktyczne.

Targom towarzyszy także konkurs o Złoty Medal Targów Uroda i Estetyka na najlepszy produkt prezentowany na targach.

Od pierwszej edycji targom towarzyszy 2-dniowa konferencja kosmetologiczna. W tym roku jej tematyka koncentrować się będzie m.in. wokół zagadnień związanych z zabiegami kosmetologicznymi wspomagającymi leczenie trądziku. Uczestniczy w niej około 200 słuchaczy z całego kraju. W Radzie Naukowej konferencji zasiadali m.in. prof. dr hab. n. farm. Ryszard Glinka (UM Łódź), prof. dr hab. Halina Zaporowska (KUL), dr hab. prof. n. med. Elżbieta Budzisz (UM Łódź), dr hab. n. med. Bogusław Antoszewski (UM Łódź), dr hab. Helena Rotsztejn (UM Łódź).

Organizator: Międzynarodowe Tragi Łódzkie Spółka Targowa

Szczegółowe informacje: www.urodaestetyka.pl

 

 

 

 

Ocena: 45

Komentarze (0)

 

do góry strony