Uroda.com / Wydarzenia / "Drużyna Marzeń" Douglas'a wybrana!

Wydarzenia

Jesteś ekspertem? Dodaj artykuł

"Drużyna Marzeń" Douglas'a wybrana!

2013-01-17


Douglas wybrał dziesięciu najbardziej utalentowanych makijażystów, którzy będą pełnić rolę ambasadorów marki.

Autor: mk

Źródło: informacja prasowa

 

Zwycięzcy wzięli udział w konkursie Douglas Make-up Team zorganizowanym wspólnie z marką Dior. Partnerem projektu był FujiFilm. Finaliści pochodzą z dziesięciu różnych miast Polski i zostali wybrani spośród blisko 1200 pracowników Douglas. Najlepsza trójka wizażystów będzie miała możliwość doskonalić swój warsztat podczas szkolenia makijażowego w siedzibie marki Dior w Paryżu.

 Image Hosted by ImageShack.us

W konkursie mogli wziąć udział wszyscy konsultanci pracujący w salonach Douglas. W kolejnych etapach rywalizacji musieli wykazać się wiedzą, talentem i warsztatem makijażowym. Idea konkursu łączyła kreatywną zabawę make-up'em z rywalizacją i prezentowaniem swoich umiejętności szerokiej publiczności. Finalistów wyróżnia kosmetyczna pasja, znajomość najnowszych technik i odwaga w przenoszeniu światowych trendów do swojej pracy. 


Image Hosted by ImageShack.us
 

Rywalizację oceniało jury w składzie: Marek Modzelewski – Dyrektor Zarządzający Douglas Polska, Martina Karlova de Camaret – Brand General Manager Dior Polska, Magdalena Przygoda – główna wizażystka Douglas Polska, Maciej Słomkowski – Makeup Expert Dior oraz Anna Męczyńska – stylistka niezależna. 


Image Hosted by ImageShack.us
 

Zwycięzka trójka to – Małgorzata Jasiówka z krakowskiego Centrum Handlowego M1, Marta Obrączka z częstochowskiej Galerii Jurajskiej i Sara Pawlak z katowickiej perfumerii przy ulicy Stawowej. 


Image Hosted by ImageShack.us
 

Wezmą one udział w szkoleniu z ekspertami Diora w Paryżu. Ponadto, Marta Obrączka pojedzie do Włoch w roli głównej wizażystki sesji zdjęciowej promującej nowy aparat FujiFilm XF1.


Image Hosted by ImageShack.us
 

„Wizaż to moja prawdziwa pasja. Cieszę się, że mogę uczyć Polki sztuki makijażu i pokazywać im, że mogą czerpać z tego przyjemność kreowania lub zmiany wizerunku. Zwycięstwo w konkursie to dla mnie ogromna szansa i możliwość sprawdzenia moich umiejętności, ale też radość i obietnica kolejnego ważnego kroku w moim życiu zawodowym” – mówi Marta Obrączka.

 

Image Hosted by ImageShack.us

Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony