Uroda.com / Wydarzenia / Alicja w Krainie Domodi

Wydarzenia

Jesteś ekspertem? Dodaj artykuł

Alicja w Krainie Domodi

2014-03-10


Alicja w Krainie Czarów to bajkowy temat, z którym musiały zmierzyć się cztery krakowskie blogerki, podczas konkursu organizowanego przez największą internetową galerię zakupową w Polsce – domodi.pl. Zadaniem konkursowym było stworzenie najbardziej oryginalnej stylizacji modowej, z użyciem produktów znajdujących się na stronie galerii. Przedstawione projekty oceniały dziennikarki modowe oraz stylistka Monika Grelewicz.

Autor: Uroda.com

Źródło: informacja prasowaCztery krakowskie blogerki 5 marca zmierzyły się ze stworzeniem modowej stylizacji, dla jednej z najbardziej popularnych bajkowych postaci – Alicji w Krainie Czarów. Na spotkaniu obecne były: Marta Senderska, Roksana Tekieli, Małgorzata Bęben oraz Katarzyna Gorlej. Ich zadaniem było wykonanie stylizacji za pomocą narzędzia http://domodi.pl/zestawy/dodaj, przy użyciu wszystkich dostępnych na stronie ubrań.

Rywalizacja była zacięta, ponieważ uczestniczki na wykonanie zadania miały 30 minut i dopiero na spotkaniu zostały poinformowane, jaki jest motyw przewodni konkursu. W jury zasiadły dziennikarki zajmujące tematyką modową: Anna Kopeć, Katarzyna Małodobry, Paulina Rogala oraz Joanna Jawor. Przewodniczącą grona oceniającego blogerki była Monika Grelewicz, stylistka Domodi.pl.

Prawie jednogłośnie zwyciężyła stylizacja przygotowana przez  Katarzynę Gorlej
, która postawiła na bajkową magią. Wszyscy podkreślali wysoki poziom przygotowanych przez blogerki projektów oraz oryginalne, współczesne spojrzenie na wizerunek Alicji w Krainie Czarów.
Galeria

Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony