Uroda.com / Wydarzenia / Zapowiedzi

Wydarzenia

Zapowiedzi


swapmnie

Zapraszamy do wzięcia udziału w czwartej edycji Baby SwapMnie – bezgotówkowej wymianie ubranek dziecięcych i ciążowych, która odbędzie się już w sobotę 13 lipca w warszawskiej kawiarni Kredka. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

o bag

O bag - to piękny i prosty design oraz bogactwo praktycznych rozwiązań. Miękkie, przyjemne w dotyku, a do tego wodoodporne, lekkie i niezwykle wytrzymałe torby zachwycają swoją kolorystyką. »

Ocena: 0
Komentarze (4)

mastercook

Marka Mastercook, oferująca nowoczesne urządzenia AGD i firma Kupiec, producent naturalnej żywności, łączą siły w wyjątkowym projekcie, by promować zdrowy, aktywny styl życia wśród Polaków. Pierwsze wspólne działania ruszą w mediach społecznościowych, prasie oraz Internecie. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

ćwiczenia

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że bez regularnej aktywności fizycznej, osiągnięcie figury wymarzonej nie jest po prostu możliwe. Każdy z nas, chcąc popracować nad wyglądem swojej sylwetki, powinien systematycznie wykonywać różnego rodzaju ćwiczenia. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

event

Organizatorzy Trójmiejskich Dni Kobiet zdradzają kolejne szczegóły jakie czekają na zwiedzających podczas dwóch dni imprezy na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich, 10-11 marca 2011 roku. Będą to I Mistrzostwa Polski Makijażu „Make-up no Make-up”. »

Ocena: 50
Komentarze (0)
do góry strony