Uroda.com / Wydarzenia / Warsztaty i szkolenia

Wydarzenia

Warsztaty i szkolenia


avon

Codziennie rano przed pójściem do pracy otwierasz szafę. Nie wiesz, w co masz się ubrać, jak odpowiednio dobrać makijaż? My Ci pomożemy! »

Ocena: 0
Komentarze (7)

szkoła wizażu i stylizacji artystyczna alternatywa

Chciałabyś poznać tajniki profesjonalnego makijażu? A może marzysz, by pracować na planie zdjęciowym lub przy pokazach mody? Jeżeli tak, to już 3,4,5 lipca zapraszamy na bezpłatne wykłady, które staną się świetnym początkiem do realizacji Twoich planów! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

metamorfozy we wrocławiu

Trzech utalentowanych stylistów, trzy wizażystki i 30 minut niezwykłych modowych metamorfoz. To wszystko czeka wrocławianki już 7 stycznia na warsztatach, zorganizowanych przez platformę handlową Sprzedajemy.pl. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

warsztaty dla kobiet

Uwaga Drogie Panie! Zbliża się kolejne spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety pt. Work-life balance. Już 13 listopada w Krakowie! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

clarena

Chcesz pogłębić wiedzę na temat pielęgnacji kwasami? Potrzebujesz porad i wskazówek specjalistów? Przyjdź na październikowe Seminarium dermatologiczne Clarena. Na spotkaniach w Krakowie i Wrocławiu poznasz unikatowe produkty marki i zobaczysz przełomowe zabiegi złuszczające na bazie kwasów. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony