Uroda.com / Wydarzenia / Tłumnie i kolorowo na targach LOOK i beautyVISION

Wydarzenia

Jesteś ekspertem? Dodaj artykuł

Tłumnie i kolorowo na targach LOOK i beautyVISION

2010-03-22


Targi LOOK i beautyVISION przeżyły prawdziwe oblężenie zwiedzających, którzy pierwszy wiosenny weekend postanowili uczcić, podpatrując znanych stylistów i wizażystów w akcji.

Autor: as

Szczególnie liczny tłum ponad 10,000 zwiedzających przybył na targi w niedzielę. W sumie natomiast targi zwiedziło ok. 15.000 osób, które mogły uczestniczyć w przygotowanych specjalnie dla nich wydarzeniach, takich jak konkurs KREATOR, Otwarte Mistrzostwa Polski Fryzjerstwa Polskiego, konkurs w zdobnictwie paznokci oraz pokazy mistrzów na Scenie Głównej.

Fora LOOK i beautyVISION mogły poszczycić się obecnością znanych w świecie fryzjerstwa i kosmetyki nazwisk:

•    NICO BAGGIO - włoski mistrz wizażu (to on odpowiada za image Monici Belluci i Sharon Stone) przyciągnął tłumy, które aktywnie włączały się w show, oddając się w ręce mistrza.

•    TIM HARTLEY, gwiazda DAVINES - w jego niezwykłym i inspirującym pokazie wzięło udział blisko tysiąc osób. Wielu z nich określało występ Tima jako wydarzenie bez precedensu. „Inspirację dla fryzur czerpię z otaczających mnie rzeczy. Potrafię zakochać się w takich przedmiotach, jak krzesło czy para butów” – komentował podczas konferencji prasowej Hartley – „W sezonie wiosna-lata 2010 zdecydowanie trendy są wszelki nawiązania do lat 50-tych i 60-tych, a więc krótkie fryzury o miękkich liniach” – komentował najnowsze tendencje.

    Kyung-Hee Choi - koreańska mistrzyni nail designu pokazała zachwycające i kreatywne techniki zdobienia paznokci.

Atutem targów były z pewnością licznie prezentowane nowości fryzjerskie i kosmetyczne. Produkty z dużą zawartością aktywnych składników odpowiedzialnych za odżywianie, nawilżanie i regenerację struktury włosa, kapsuła podciśnieniowa z rewolucyjną technologią wibrującej bieżni w podciśnieniu, przyspieszająca przemianę materii, produkty zapobiegające dziedzicznemu wypadaniu włosów, system umożliwiający sprawne zarządzanie kalendarzem wizyt w gabinetach, innowacyjne zabiegi usuwające popękane naczyńka o dodatkowym efekcie fotoodmładzania – te i wiele innych nowości zaprezentowano podczas dwóch targowych dni.

Przyszłoroczne targi LOOK i beautyVISION odbędą się w dniach 2-3 kwietnia 2011.

Galeria

Ocena: 45

Komentarze (0)

 

do góry strony