Uroda.com / Wydarzenia / Targi

Wydarzenia

Targi


targi lne

33. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE odniósł ogromny sukces, co potwierdziło, że impreza ta stała się już obowiązkowym punktem w kalendarzu osób związanych z branżą beauty! »

Ocena: 0
Komentarze (2)

kongres lne&spa

Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa to najważniejsze spotkanie profesjonalistów branży kosmetologicznej i spa w Polsce. Wydarzenie odbędzie się w centrum kongresowym EXPO Kraków. To już 31. edycja Kongresu LNE, który na stałe wpisał się w kalendarz najbardziej prestiżowych imprez branży beauty w naszym kraju. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

targi food to go

Kolejna edycja targów FOOD-to-GO (4-5 lutego 2015r. AmberExpo, Gdańsk) zbliża się wielkimi krokami. Jest to najważniejsze wydarzenie w branży gastronomicznej na Pomorzu, które wzbudza z roku na rok coraz większe zainteresowanie wśród wystawców, zwiedzających i mediów. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kongres lne i spa

Już w najbliższy weekend, czyli w dniach 15-16 listopada, zapraszamy na Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa, czyli najważniejsze spotkanie profesjonalistów branży kosmetologicznej i spa w Polsce. Jego jubileuszowa, 30. edycja odbędzie się w nowym miejscu – na terenie centrum kongresowym EXPO Kraków. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

targi kosmetyczne i fryzjerskie

Tysiące specjalistycznych kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji włosów oraz ciała w promocyjnych cenach, pokazy najlepszych w kraju fryzjerów i kosmetologów, a także darmowe porady oraz zabiegi – to tylko część atrakcji targów LOOK i beautyVISION w Poznaniu. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony