Uroda.com / Wydarzenia / Konkursy

Wydarzenia

Konkursy


Redakcja „Wiadomości Kosmetycznych” co roku organizuje konkurs na Kosmetyczną Perłę Roku. W czwartej już edycji konkursu właściciele i pracownicy drogerii w całej Polsce wybrali spośród blisko 250 kosmetyków swoje Perły 2010. »

Ocena: 0
Komentarze (9)

30 maja 2010 roku rozpoczął się cykl kolejnych 10 edycji konkursu PHOTO JAM, zainaugurowany w Łodzi. PHOTO JAM jest konkursem dla modelek, fotografów i wizażystów... »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Wraz z firmą Dr Irena Eris zapraszamy wszystkie nasze użytkowniczki do testowania kosmetyków z najnowszych serii Dr Irena Eris, Fortessimo Impact - seria dla cery dojrzałej 45+ oraz Cleanology dla kobiet powyżej 25 roku życia. Mamy dla Was 40 kosmetyków! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Już w dniach 20-21 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się Forum Fryzjerstwa LOOK, podczas którego rozegrane zostaną Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego. Laureaci poprzednich edycji Mistrzostw, za sprawą swego talentu zyskują uznanie branży fryzjerskiej oraz rzesze wiernych klientów. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

IV Otwarte Mistrzostwa Polski w Makijażu Profesjonalnym

Oszałamiający wybór kosmetyków pielęgnujących i upiększających ciało, najnowsze rozwiązania dla branży solaryjnej, nowości w technice i stylizacji paznokci, pokazy na stoiskach wystawców, seminaria i wykłady specjalistów w branży – tak bogatą ofertę dla znaleźć można podczas kolejnej edycji Forum Kosmetyki i Solariów beautyVISION odbywającego się w dniach 20-21 marca 2010. »

Ocena: 0
Komentarze (2)
do góry strony