Uroda.com / Wydarzenia / Konkursy

Wydarzenia

Konkursy


doskonałość roku 2010

3 listopada b.r. podczas Wielkiej Gali w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie magazyn „Twój STYL” ogłosił wyniki 16 edycji Doskonałości Roku, jednego z wiodących konkursów kosmetycznych w Polsce. Tytuł „Doskonałość Roku 2010” i zwycięską statuetkę w kategorii Kosmetyki Naturalne i Organiczne otrzymał nasz peeling Lemon Tree. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

konkurs

Ujawnij sekrety Twojej kosmetyczki i wygraj „Niebiański weekend” dla Dwojga w Krakowie. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

fryzjerstwo

Polski sukces na Mistrzostwach Świata we fryzjerstwie artystycznym w Paryżu! Oczekiwany złoty i niespodziewany brązowy medal najważniejszych fryzjerskich zawodów świata wywalczyła drużyna, która przez ekspertów od początku była wymieniana w gronie faworytów. »

Ocena: 50
Komentarze (0)

SWICH

Szkoła Wizażu i Charakteryzacji SWICH oraz Uroda.com ma przyjemność ogłosić wyniki wspólnie zorganizowanego konkursu dla Czytelniczek portalu, w którym nagrodą jest udział w warsztacie z Ewą Gil w Szkole Wizażu i Charakteryzacji SWICH już 6 listopada o godzinie 12:00. »

Ocena: 45
Komentarze (1)

szczotka

Bambusowa, prostokątna szczotka - Bamboo Large Paddle Brush została laureatem prestiżowego konkursu Best Beauty Buys 2010, w kategorii Włosy: narzędzia. Szczotka jest wykonana z bambusa, materiału uchodzącego za odnawialne źródło energii. »

Ocena: 0
Komentarze (1)
do góry strony