Uroda.com / Wydarzenia / Konkursy

Wydarzenia

Konkursy


wellness

Pod koniec sierpnia kobiecy portal zdrowego stylu życia Wellnessday.eu uruchomił konkurs „Makijaż w stylu wellness”. Tym samym Internautki mają nie tylko możliwość wygrania wspaniałych nagród, ale także zyskać zupełnie nowe spojrzenie na sztukę makijażu. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

perła rynku kosmetycznego

Konkurs Perły Rynku Kosmetycznego rozstrzygnięty. Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że kosmetyki marki Bell zdobyły nagrody aż w trzech kategoriach! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

venus

Chcesz poczuć się jak gwiazda? Wszystko przed Tobą! Weź udział w II edycji konkursu „W każdej z nas jest Venus” i wygraj sesję zdjęciową! Przeżyjesz niezapomniane chwile, zasmakujesz życia zawodowej modelki, a do tego zostaniesz twarzą limitowanego kalendarza Venus na rok 2014! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

douglas

16 maja startuje konkurs Douglas Beauty Star. Do wygrania udział w sesji zdjęciowej do międzynarodowej kampanii Douglas, podróż marzeń na Wyspy Bahama i wiele cennych nagród. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

revitacell

21 unikatowych biodermokosmetyków, 7 tygodni i aż 3 trzy szanse na wygranie w każdej edycji konkursu. Revitacell zaprasza do wspólnej zabawy na swoim oficjalnym fanpage’u na portalu Facebook. „Układ idealny” to najnowszy pomysł marki na interakcję z fanami. Aby wygrać, trzeba wykazać się refleksem i w jak najkrótszym czasie ułożyć specjalne puzzle, przedstawiające nagrodę – jeden z produktów Revitacell. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony