Uroda.com / Wydarzenia / Konkursy

Wydarzenia

Konkursy


superbohater kodowania

24 października 2016 ruszył konkurs UPC Future Makers, organizowany przez UPC - dostawcę Internetu, telewizji i usług telefonicznych oraz Liberty Global. Inicjatywa jest adresowana do dzieci i młodzieży, a w jej wyniku zostanie przyznana nagroda za rozwiązania, które mogą pozytywnie wpłynąć na rzeczywistość społeczną. »

Ocena: 25
Komentarze (4448)

avon

Uwielbiasz kosmetyki i kochasz o nich opowiadać? Znasz triki makijażowe, których nie powstydziłby się profesjonalny makijażysta? Tworzenie videobloga to Twoja pasja? Zostań twarzą AVON MakeUp TV i przyłącz się do współtworzenia jednego z najciekawszych kanałów o kosmetykach w Polsce! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

douglas beauty star

Dobrze czujesz się przed obiektywem aparatu i  lubisz zmieniać swój wizerunek? Już 10 maja startują castingi do drugiej edycji międzynarodowego konkursu Douglas Beauty Star. Czeka Cię dobra zabawa, udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej i szansa na wspaniałe nagrody. »

Ocena: 0
Komentarze (11)

domodi.pl

Alicja w Krainie Czarów to bajkowy temat, z którym musiały zmierzyć się cztery krakowskie blogerki, podczas konkursu organizowanego przez największą internetową galerię zakupową w Polsce – domodi.pl. Zadaniem konkursowym było stworzenie najbardziej oryginalnej stylizacji modowej, z użyciem produktów znajdujących się na stronie galerii. Przedstawione projekty oceniały dziennikarki modowe oraz stylistka Monika Grelewicz. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

tusz hypoallergenic marki bell

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że mascara HYPOAllergenic zdobyła drugie miejsce w badaniu konsumenckim Najlepszy Produkt 2014 w kategorii kosmetyki kolorowe. »

Ocena: 0
Komentarze (17)
do góry strony