Uroda.com / Wydarzenia / Konferencje i kongresy

Wydarzenia

Konferencje i kongresy


perły dermatologii estetycznej

W dniach 7 – 9 marca 2014r., w warszawskim hotelu Marriott odbył się XV jubileuszowy Kongres Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, w którym wzięła udział rekordowa liczba uczestników. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

wenusjanki

14 marca w niesamowitej scenerii Muzeum Inżynierii Miejskiej odbędzie się już czwarte spotkanie „Wenusjanek” w Krakowie – społeczności kobiet aktywnych. Zapowiada się „latająco”, modowo i śpiewająco. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Teosyal Redensity I

W dniach 11 – 12 października w Pałacu Kongresowym w Paryżu odbyła się I edycja kongresu AMEC – Anti-Aging Medicine European Congress, podczas którego zostały przyznane nagrody Anti-Aging & Beauty Trophy. Za najlepszy wśród produktów rewitalizujących skórę uznano Teosyal Redensity [I] – dostępny na polskim rynku preparat na bazie kwasu hialuronowego. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

moda 2.0.

24 maja o godz. 17 w Budynku Starego BUW-u (s.110) na Uniwersytecie Warszawskim odbędzie się konferencja naukowa pt. Moda 2.0. Tematem spotkania będzie potencjał rynkowy mediów społecznościowych w sektorze mody. Wydarzenie jest częścią międzynarodowego projektu badawczego Uniwersytetu Warszawskiego i FashionInstitute of Technology (Nowy Jork). Organizatorem jest Koło Naukowe Dziennikarstwa i PR Mody UW. »

Ocena: 0
Komentarze (5)

Kinga

Koniec roku to czas przemyśleń i podsumowań. Czy wszystko udało się zrealizować? Czy osiągnęłam to, co zaplanowałam? Czy spełniły się moje marzenia? Kiedy bilans nie wypada korzystnie, zawsze możesz postanowić, że następnym razem… na pewno się uda. Polski producent bielizny Kinga zaprasza na kolejną odsłonę cyklu konferencji Sekrety Kobiety. »

Ocena: 0
Komentarze (3)
do góry strony