Uroda.com / Wydarzenia / Jest lato!!! - kwiaty kwitną także na kobietach

Wydarzenia

Jesteś ekspertem? Dodaj artykuł

Jest lato!!! - kwiaty kwitną także na kobietach

2010-08-16


Organizator konkursu, Lionmedia Sp. z o. o. tradycyjnie poddał uczestnikom nową tematykę sesji zdjęciowych- tym razem były to motywy kwiatowe. Biorący udział w konkursie bardzo dobrze odnaleźli się w temacie przewodnim, co zaowocowało szeroką gamą pomysłów i różnorodnych technik przedstawienia. Ta edycja szczególnie mocno pomogła pokazać talent wizażystek- kreatywność powiązana z umiejętnościami dały wyjątkowe efekty. Ostatecznie aż dwa makijaże zostały szczególnie wyróżnione.

Autor: as

Źródło: inf.prasowaDwunasta edycja konkursu Photo Jam odbyła się 8 sierpnia 2010 roku, w Łodzi, w Klubokawiarni Foto Cafe 102 na ul. Piotrkowskiej 102.

Z końcem lipca Photo Jam uruchomił swoją stronę internetową- za jej pośrednictwem zainteresowani mogą nie tylko obejrzeć zwycięskie prace uczestników wszystkich dotychczasowych edycji, poznać ich autorów, czytać aktualności o konkursie, ale i na żywo śledzić bieżące zliczanie głosów online.

Co więcej, wszyscy chętni do wzięcia udziału w Photo Jam mogą- wypełniając prostu formularz- przesłać swoje dane niezbędne do zgłoszenia się do wybranej edycji.

Laureatami dwunastej edycji zostali:

Piotr Frątczak (fotograf), Marta Wojdalska (modelka) i Katarzyna Szczęsna (wizażystka). Drugie miejsce zajęła grupa Pauliny Zatorskiej (fotograf), Dagmary Olejniczak (modelka) i Dagmary Bednarskiej- Brzostowskiej (wizaż). Na trzecim miejscu uplasowała się Ewa Kaczmarek (fotograf) wraz z Martą Grzesiak (modelka) oraz Matyldą Wałęsą (wizaż), która została wyróżniona za najlepszy makijaż tej edycji, podobnie Karina Skowrońska. Ekspert Photo Jam, Grzegorz Osuch przyznał ponadto dwa wyróżnienia- w tym za najciekawszy kadr dla Piotra Frątczaka oraz za najbardziej interesującą pozę na zdjęciu dla modelki Dagmary Olejniczak.

Sponsorem nagród dla uczestników były serwisy stereo.pl oraz pstryk.pl. Była to już jedenasta edycja konkursu. Patronami medialnymi konkursu są portale: studentnews.pl, uroda.com, dcamera.pl, foto-fashion.pl, kobieta24.pl, wywrota.pl, kimono.pl, maxmodels.pl i Adkobieta– sieć markowych serwisów dla kobiet.

Najbliższe edycje konkursu przewidziane są w terminach:

21 sierpnia - Warszawa
28 sierpnia - Warszawa
19 września - Warszawa


Zainteresowanych wzięciem udziału w konkursie zapraszamy do zgłaszania się za pośrednictwem strony internetowej WWW.photojam.pl

Galeria

Ocena: 40

Komentarze (2)

 

  • 2012-08-27 19:57:42
    Bardzo ciekawe motywy kwiatowe harmonizujące z pięknem kobiety na tle przyrody.
    IP: 93.105.64.124
  • 2012-05-31 13:20:10
    świetne zdjęcia
    IP: 95.49.153.183
do góry strony