Uroda.com / Wydarzenia / Eventy

Wydarzenia

Eventy


kalendarz yes 2017

Tytuł Kalendarza YES 2017 sugeruje, że mamy do czynienia z mocą przekraczającą granice realnego świata. Na zdjęciach główne role grają przyroda i duchowa, kobieca siła. To one, obok modelki Oli Kędrzyńskiej i biżuterii YES, były inspiracją dla duetu The Kissinger Twins. »

Ocena: 0
Komentarze (8)

miss world poland 2016

9 października na oficjalnym castingu Miss World Poland Jury, m.in. z Agnieszką Rylik w składzie, wybrało nową Miss World Poland 2016 . Została nią 19- letnia mieszkanka Glinojecka - Kaja Klimkiewicz. »

Ocena: 10
Komentarze (6)

dr irena eris ladies golf cup

Dobiegła końca IX edycja Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup – jednego z największych i najbardziej prestiżowych kobiecych turniejów w tej części Europy. Obsada była międzynarodowa. Przez dwa dni ponad sto pań z różnych zakątków świata rywalizowało o pierwsze miejsce. Triumfatorką okazała się Julia Korus. Główną nagrodę dla laureatki ufundował Deutsche Bank. Tegoroczny turniej należał zdecydowanie do juniorek, które zajęły wszystkie miejsca na podium. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

nietrzymanie moczu

Wiele kobiet zmaga się z różnymi problemami układu moczowego. Jedną z najbardziej krępujących dolegliwości, utrudniającą im codzienną aktywność, jest nietrzymanie moczu. Jeśli ta przypadłość obniża jakość Twojego życia, skorzystaj z bezpłatnej konsultacji ze specjalistą ze Szpitala LUX MED. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

dr irena eris ladies golf cup

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to najbardziej prestiżowe wydarzenie wśród imprez organizowanych wyłącznie dla pań i jedno z najbardziej prestiżowych w tej części Europy. W tym roku golfistki z całej Europy już po raz ósmy spotkają się na międzynarodowym Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup, z jego niepowtarzalną atmosferą. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony