Uroda.com / Wydarzenia

Wydarzenia

Rozgrzewające masła do ciała Body Creme LAMBRE z limitowanej edycji zimowej!

Nasza skóra nie przepada za ekstremalnymi warunkami atmosferycznymi, nie służy jej silny wiatr, mróz, ale też długie kąpiele w wypełnionej gorącą wodą wannie. Gdy nie dbamy o nią, staje się ... »

Ocena: 45
Komentarze (5)
Selvert Thermal. Szwajcarska jakość piękna

Uroda.com

Komentarze (17)

Selvert Thermal to marka profesjonalnych kosmetycznych zabiegów dermatologicznych oraz kosmeceutyków do pielęgnacji ... »

Strefa Bezglutenowa na V Targach FOOD-to-GO w Gdańsku!

Katarzyna Gościańska

Komentarze (0)

Kolejna edycja targów FOOD-to-GO (4-5 lutego 2015r. AmberExpo, Gdańsk) zbliża się wielkimi krokami. Jest to ... »Premiera Kalendarza YES 2017 – Siła Kobiecej Duszy

Ocena: 0

Tytuł Kalendarza YES 2017 sugeruje, że mamy do czynienia z mocą przekraczającą granice realnego świata. Na zdjęciach główne role grają przyroda i duchowa, kobieca siła. To ... »

Komentarze (8)

Nadchodzi Baby SwapMnie 4!

Ocena: 0

Zapraszamy do wzięcia udziału w czwartej edycji Baby SwapMnie – bezgotówkowej wymianie ubranek dziecięcych i ciążowych, która odbędzie się już w sobotę 13 lipca w warszawskiej ... »

Komentarze (0)


XV jubileuszowy Kongres Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych

Ocena: 0

W dniach 7 – 9 marca 2014r., w warszawskim hotelu Marriott odbył się XV jubileuszowy Kongres Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, w którym wzięła udział rekordowa ... »

Komentarze (0)

Superbohater kodowania poszukiwany! Kolejna odsłona UPC Future

Ocena: 25

24 października 2016 ruszył konkurs UPC Future Makers, organizowany przez UPC - dostawcę Internetu, telewizji i usług telefonicznych oraz Liberty Global. Inicjatywa jest adresowana ... »

Komentarze (4471)Czas na relaks z beGLOSSY!

Ocena: 0

To pudełko jest wyjątkowe, zarówno pod względem zawartości, jak i designu. W październiku, razem z jesienią, nadszedł czas na relaks! Chcemy, by kobiety znalazły chwilę dla ... »

Komentarze (0)

Wiosenna kolekcja O bag- tego jeszcze nie było!

Ocena: 0

O bag to piękny i prosty design oraz bogactwo praktycznych rozwiązań, który już pokochały polskie gwiazdy! Miękkie, przyjemne w dotyku, a do tego wodoodporne, lekkie i niezwykle ... »

Komentarze (6)

do góry strony