Uroda.com / Talent tygodnia / Zimowe stylizacje Racoon

Talent tygodnia

Zimowe stylizacje Racoon

2011-12-29


Zima… święta, Sylwester, karnawał to czas kiedy mamy wiele okazji do spotkań towarzyskich, podczas których chcemy wyglądać olśniewająco. Piękne, zadbane włosy to jeden z podstawowych warunków eleganckiego wyglądu.

Autor: ag

Źródło: inf. prasowa

Dzisiejsze zabiegi upiększające pomagają nam poprawiać niedoskonałości urody i uzyskać wymarzony wygląd. Każda kobieta, w ciągu zaledwie kilku godzin, może dodać objętości włosom i zyskać wymarzoną długość fryzury.
Przedłużanie włosów, kiedyś zabieg zarezerwowany był wyłącznie dla gwiazd kina i estrady, dziś dostępny jest dla wszystkich kobiet. Włosy można przedłużyć we wszystkich większych salonach fryzjerskich w kraju. Jednak, aby cieszyć się eleganckim wyglądem najlepiej wybrać doświadczonego stylistę, korzystającego z najlepszych metod na rynku.

Innowacyjna metoda Racoon rakon_male.jpg
Metoda przedłużania i zagęszczania włosów Racoon polega na łączeniu włosów hipoalergicznym klejem o unikalnym składzie z wyciągiem ze skórki pomarańczowej i nasion sosny. Dzięki temu zapewnia ona włosom doskonałą wytrzymałość a zarazem łatwość usuwania pasemek. Łączenie wykonywane jest za pomocą aplikatora, który delikatnie rozgrzewając klej, łączy ze sobą pasma włosów. Miejsce połączeń jest niewidoczne, dzięki transparentnemu kolorowi kleju, a samo łączenie przypomina wielkością ziarno ryżu. Łączenia wykonuje się w odległości około 1 centymetra od skóry głowy. Nowe pasma włosów umieszczane są w specjalnie dobranych miejscach na głowie, tak aby doczepione włosy doskonale komponowały się z  naturalnymi i pozwalały na dowolne układanie i czesanie.


Długie włosy są bardzo kobiece i dają wiele możliwości stylizacyjnych, dzięki czemu możemy pomyśleć o innej fryzurze na każdą zimową okazję.  Wykonując zabieg przedłużania w renomowanym salonie zyskujemy pewność, że jedyną sensacją wieczoru będzie nasz oszałamiający i nieskazitelny wygląd.

 
 

Ocena: 47

Komentarze (0)

 

do góry strony