Talent tygodnia

Zdrowie


Gdy słupek rtęci na termometrze zaokiennym spada, ochoczo podkręcamy kaloryfery. Jednak czy to domowe ciepełko na pewno jest zdrowe? »

Ocena: 0
Komentarze (2)

Jesienno-zimowe temperatury, coraz krótsze dni i deszczowa aura sprawiają, że nie odczuwamy dużej potrzeby uzupełnienia płynów, tak często jak w trakcie upalnego lata. Warto jednak pamiętać, że dla prawidłowego funkcjonowania organizmu potrzebujemy odpowiedniej ilości wody każdego dnia - bez względu na porę roku – dla zdrowia i lepszego samopoczucia. »

Ocena: 45
Komentarze (3)

Nie jesteś specjalnie przemęczona, a niezależnie od tego, jak wiele godzin poświęcasz na sen, i tak chodzisz niewyspana? Zobacz, co może być tego przyczyną. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Dlaczego jesień jest idealnym czasem na odchudzanie? Skoczyły się wakacje, więc sylwetka „last minute” nie jest potrzebna, jesienią mamy w sklepach i na bazarach mnóstwo produktów, które pomogą nam nie tylko nie podjadać, ale i usunąć z organizmu nagromadzone latem toksyny. 3-2-1 zacznij jesienią! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Reklamy witaminowych preparatów uzupełniających dietę spotykamy na każdym kroku. Suplementy możemy zakupić bez recepty w aptekach, są również ogólnodostępne w sklepach spożywczych, czy nawet na stacjach benzynowych. Czy rzeczywiście powinniśmy jednak przyjmować witaminy w pigułce? »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony