Uroda.com / Talent tygodnia / Zapach jak dotyk

Talent tygodnia

Zapach jak dotyk

2019-05-02


\"ZAPACH to nic innego jAK dotyk, który czujemy z dALEKA\". - JEAN CLAUde EllenA

Autor: uroda.com

Źródło: uroda.comSzukasz idealnego zapachu na wiosnę? A co powiesz na nowości od Arashe? Wypróbuj!


Alhena
NutA głowy : MANdArynkA, jAŚmin, imbir
NutA serCA : sól, wANiliA
NutA bAZy : kASzmir, drzewo sANdAłowe


WyjątkowA ARoMATyczno - owocowA kompozycjA, którA skrywA w sobie luksus, nowoczesność orAZ elegANcję. KombinACJA świeżej MANdARynki, jAŚminu i pikANtnego, wyrAZistego imbiru. Sercem kompozycji jest ARoMAT słodkiej wANilii orAZ soli. ZAPACH zAMYkAJą rozgrzewAJące tony drzewA sANdAŁOwego i kAszmirowego, które doskonALE współgrAJą z AMBrą. KompozycjA zAPACHów, które wydobywAJą głębie słodyczy, zmysłowości i kobiecości.

Elnath

NutA głowy : pieprz różowy, kwiAT poMARAŃczy
NutA serCA : kAWA, jAŚmin, lukrecjA
NutA bAzy : wANiliA, PACZuLA, cedr, kASzmir


WywAŻonA kombinACJA pięknA, siły, MAGii orAZ wrAżliwości. To zAPACH dLA kobiet nowoczesnych, wyzwolonych, z PASją, lubiących zAbAWę, pewnych siebie i swojej kobiecości. Po otwARciu FLAKonu poczujemy nieco intrygującą nutę różowego pieprzu orAZ kwiATu poMARAńczy. WyczuwALNA później nutA serCA, to niecodzienne połączenie dAJącej zAStrzyk ADrenALIny kAWy z subtelnym, roMANtycznym jAŚminem. PodstAWę i tło zAPACHu tworzy słodkA, zmysłowA i rozgrzewAJĄCA wANiliA OrAZ cedr, A tAKże odprężAjĄCA PACZuLA. Połączenie unikALnych nut zAPACHowych zAPEWniA wyjątkowy efekt i stwARzA AUrę tAJemniczości. ZAPACH jest przy tym wyjątkowo trwAŁY.

Hadar
NutA głowy : migdAŁ, kAWA
NutA serCA : tuberozA, jAŚmin
NutA bAZy : FAsolkA tonkA, kAKAO, drzewo sANdAŁOwe, wAniliA


KompozycjA jest szALENie kobiECA. To eliksir, dzięki któremu poczujesz się jAK prAWdziwA bogini. Połączenie migdAŁÓw, kAWy, tuberozy, jAŚminu, FASoli tonkA, drzewA sANdAłowego i wANilii dAJe niezwykle wyrAZistą i intrygującą kompozycję, dzięki której z pewnością nie pozostANiesz niezAUwAŻonA.
OtulonA zAPACHem HADAR, możesz śmiAŁO ruszAĆ nA podbój świATA – dzięki niemu poczujesz się silniejszA, piękniejszA, A tym sAMYm pewniejszA siebie.

Misam
NutA głowy : kwiAT kAktusA
NutA serCA : jAŚmin, kwiAT róży, frezjA
NutA bAzy : nuty drzewne, cedr


ZAPACH dLA silnej i niezALEŻnej kobiety, którA umie ŁAPAĆ chwilę i potrAFI zATrzyMAĆ się w pędzie życiA i cieszyć MAŁYmi przyjemnościAMI. NutA głowy z AKordem kAKtusA nADAje zAPACHowi orzeźwiAjącą, zieloną świeżość i stANowi niespotykANy, nowoczesny element jego kompozycji. W sercu rozkwitA bukiet kwiAtów: ŁAGodnA, różowA frezjA i AksAMItne PŁATki jAŚminu jednoczą się z subtelnymi pączkAMI róży, nADAJąc kompozycji nATurALną, kwiATową AUrę. Intensywne ciepło delikATnych zAPACHów drzewnych i cedru stANowi bAZową nutę kompozycji.
 
Shaula
NutA głowy : liść czARnej porzeczki
NutA serCA : różA, frezjA
NutA bAzy : wANiliA, PACZuLA, nuty drzewne


ZAPACH dLA kobietA silnej, A zARAzem roMAntycznej.
Intensywny, nienACHALny i elegANcki. Wyjątkowość wybrANych do tej kompozycji esencji gwARAntuje piękny, rozwijAJący się w czASie bukiet. To zAPACH, który pozwALA CZuć się sobą w kAŻdej sytuACJi. Ciepło i wANiliA, które skrywA w sobie zAPACH, EMANują miłością. Kobiety ubrAne w kompozycję frezji i róży są pogodne orAz czują się lekko i zwiewnie.

Opinia redakcji: Zapachy marki Arashe to ciekawa propozycja. Flakoniki, jak widać na zdjęciu są proste, klasyczne. Uroku dodaje zabarwiona w nich na kolorowo ciecz, ale ma obawy. Zapachy nie barwią ubrań. Są to wody perfumowane, więc są naprawdę trwałe. Na ubraniach nawet 2 dni, na ciele do ok. 8 a nawet 10 godzin. Chociaż to też zależy od osoby. Niektóre z zapachów“ polubiły się” z nami bardziej, inne mniej. Każdy znalazł sobie coś dla siebie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zależy to również od Ph skóry, więc trudno to jednoznacznie określić. Zapachy Arashe według nas są inspirowane znanymi zapachami.  Fanki tych nut z pewnością będą zadowolone.
 
Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony