Uroda.com / Talent tygodnia / Uwolnij maksimum siebie z nową linią zapachów od AVON!

Talent tygodnia

Uwolnij maksimum siebie z nową linią zapachów od AVON!

2019-10-07


Zostaw swój ślad. Zmień rzeczywistość. Zainspiruj innych siłą, która drzemie w Tobie. Odkryj nowe zapachy AVON Maxima i Maxime – inspirowane mocą bogów. To kompozycje szlachetnych, bardzo rzadkich składników, stworzone przez najlepszych perfumiarzy, by rozpalić Twoją pewność siebie. To boska siła zamknięta w luksusowych flakonach.

Autor: uroda.com

Źródło: informacja prasowaMaxima to niebiańska kompozycja zapachowa dla Niej. To unikalne połączenie szlachetnych nut kwiatu Immortelle, który jest symbolem wieczności i obietnicą wiecznej młodości z delikatnymi akordami soczystej nektarynki i jaśminu wielkolistnego. Ten ciepły i aksamitny zapach rozpali Twoją wewnętrzną moc.

Zapach Maxime został stworzony dla Niego. Energiczne połączenie boskich nut żywicy olibanowej z odświeżającymi akordami liści mandarynki oraz mocnymi akcentami drzewa żelaznego. W starożytności żywica olibanowa była uznawana za „boski zapach”, uwielbiany przez bogów, zanim został odkryty przez ludzi. To jeden z pierwszych, najrzadszych i najdroższych składników wykorzytywanych w tworzeniu perfum. Połączenie żywicznych nut z cytrusową świeżością nadaje Maxime mistyczny charakter, który podkreśli temperament i uwolni Twoją wewnętrzną siłę! 

Zapach AVON Maxima dla Niej 50 ml będzie dostępna w katalogu AVON 14/2019 w cenie od 79,99zł
Zapach AVON Maxime dla Niego 75 ml będzie dostępna w katalogu AVON 14/2019 w cenie od 79,99 zł

Kosmetyki AVON Maxima i Maxime można zamówić u Ambasadorek Piękna AVON, w tym za pośrednictwem strony www.avon.pl, przez iKatalog AVON oraz w sklepie AVON Studio w warszawskich Złotych Tarasach. Kupując produkty AVON od Ambasadorek Piękna, wspierasz ich przedsiębiorczość.

Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony