Uroda.com / Talent tygodnia / Trendy lat 90. w odsłonie Maniewskiego

Talent tygodnia

Trendy lat 90. w odsłonie Maniewskiego

2015-12-02


Sentymentalny powrót do przeszłości w nowoczesnym wydaniu. Trendy, które kochaliśmy w latach 90., wracają w nowej odsłonie. Flesz Kolor w 3D - nowość marki Maniewski - łączy dekady.

Autor: Maciej Maniewski

Źródło: informacja prasowaFryzury Marie Fredriksson, wokalistki Roxette, Meg Ryan z filmu "Masz wiadomość", czy Jennifer Aniston z pierwszych odcinków "Przyjaciół", kojarzy cały świat. Moda na lekkie, wycieniowane, krótkie włosy wraca!

Królują wystrzępienia, włosy strzyżone w pióro. Nowa kolekcja opiera się na wielopoziomowej technice cieniowania włosów. Inaczej cieniowana jest grzywka, mająca dwie, trzy długości, inaczej korona, inaczej cała podstawa. Dzięki temu na wybiegach, okładkach, a niedługo również na polskiej ulicy będą królować fryzury lekkie, zwiewne, łatwe do układania.  


Sam zaczynałem od prostych, schematycznych cięć. W kolekcji wracam do nich, tworząc praktyczny przewodnik po najnowszych trendach dla innych fryzjerów - podkreśla Maciej. Większość technik wykorzystuje linie kwadratów: cieniowania na długich włosach i koronie głowy opierają się na ich kształcie. Kości policzkowe podkreślają m.in. odpowiedniej długości pejsy, mankamenty szyi pomagają ukryć włosy dłuższe na karku. Dzięki temu każda z Pań odnajdzie się w proponowanych trendach.

 photo zzz_zps4ljsg2k3.jpg

Odcienie niebieskie, przygaszone bordo, fiolety, miedzie, popielate blondy to propozycje kolorystyczne na 2016 rok. Przy nowej kolekcji - Maciej Maniewski, jako ambasador marki Fale Loki Koki - używa samoprzylepnej folii nowej generacji. Wracamy do starszej techniki w nowym wydaniu. Do folii wkładamy rozjaśnione włosy z docelowym odcieniem - żółtym, miedzianym, fioletowym, mahoniowym, nawet szarym - wyjaśnia stylista gwiazd. FLESZ KOLOR W 3D nie tylko pozwala na odrobinę szaleństwa, ale również idealnie powiększa objętość.

W ramach nowej kolekcji styliści marki Maniewski działają, jak pogotowie fryzjerskie. Poprawić kolor, zrobić refleksy, sprawić, aby włosów było jeszcze więcej? Żaden problem. Chcesz zmiany? Zacznij od włosów. 


 photo fb_zps7hvweqzd.jpg


Galeria

Ocena: 0

Komentarze (2)

 

 • 2016-04-15 12:34:17
  Galeria zdjęć rewelacyjna!
  IP: 81.21.195.81
 • 2016-03-21 20:50:37
  hania70
  Fajne trendy, chyba sobie zrobie jakas fryzurke w http://bishojo.com.pl/
  IP: 89.78.41.43
do góry strony