Uroda.com / Talent tygodnia / Psychologia i seks

Talent tygodnia

Psychologia i seks


Kobieta to jedna z najbardziej skomplikowanych istot na świecie – potwierdzi to każdy mężczyzna. Zrozumienie jej nie jest proste i co niektórym może zająć całe życie. Sprawa robi się jeszcze bardziej skomplikowana jeśli w grę wchodzi seks… Dlaczego kobieta tak często mówi „nie”? »

Ocena: 0
Komentarze (2)

Ponad 57% kobiet lubi być adorowana przez wszystkich mężczyzn, a tylko co trzecia jedynie przez swojego partnera. Współczesne kobiety mimo powszechnej opinii deklarują, że czują się docenione na co dzień. Jak Panie postrzegają swoich mężczyzn i co sądzą o Dniu Kobiet? »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Barwne życie seksualne poprawia kobiecą płodność - do takich zaskakujących wniosków doszli właśnie naukowcy z Instytutu Kinseya oraz Uniwersytetu Indiana. I są ku temu mocne, naukowe podstawy. Okazuje się bowiem, że częste stosunki mają pozytywny wpływ na system odpornościowy przyszłych mam, zwiększając szansę na poczęcie dziecka. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Sukces książek spod znaku „Pięćdziesiąt twarzy Greya” pokazał, że Polacy chętnie dodaliby swojemu życiu seksualnemu pikanterii. Jak się jednak okazuje, nasza codzienność bywa odmienna od tego, co deklarujemy w różnego rodzaju badaniach. Co naprawdę dzieje się za zamkniętymi drzwiami naszych sypialni? Dajemy się ponieść wyobraźni czy raczej wieje u nas nudą? »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Decyzją Komisji Europejskiej, od stycznia antykoncepcja awaryjna powinna być dostępna w krajach Wspólnoty bez recepty. O ile w Polsce wywołało to trudną debatę światopoglądowo-polityczną, to w Wielkiej Brytanii nikt nie był zaskoczony. Tabletkę „dzień po” można tam kupować bez recepty od kilku lat, a w tym czasie liczba nastoletnich ciąż znacznie spadła. Czy podobny efekt można osiągnąć w Polsce? »

Ocena: 0
Komentarze (2)
do góry strony