Uroda.com / Talent tygodnia / Lifestyle

Talent tygodnia

Lifestyle


Na warszawskiej Pradze w klubie Mała Warszawa odbył się finał kolejnej edycji konkursu Mocne Strony Kobiety – akcji, której celem jest promowanie młodych, silnych i aktywnych kobiet. Na uczestniczki wydarzenia czekały motywujące panele dyskusyjne, warsztaty oraz koncerty gwiazd - Reni Jusis i Marysi Starosty. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Oprócz pięknych krajobrazów i dobrego jedzenia Włochy słyną także z doskonałego stylu. Króluje w nim elegancja oraz klasyczne wzory i kroje. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

„Stań na własnych nogach” – to nowa akcja firmy Rossmann zachęcająca kobiety do zakładania własnych biznesów. Zgłoszenia do programu ruszają 15 czerwca. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Latem rozpoczyna się sezon na przyjęcia w ogrodzie. Podczas nich królują lekkie, kolorowe przekąski. Kuchnia gruzińska zachwyca nie tylko wyglądem potraw, ale również smakiem. Jedną z przekąsek, którą zachwycisz swoich gości będzie pkhali, czyli kulki z posiekanych warzyw. Jak je przygotować? »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Trwa ogólnopolska akcja marki Eveline Cosmetics #niechowamsie2019! Eveline Cosmetics zachęca kobiety, by pozbyły się kompleksów i podczas sezonu letniego chwaliły się swoim pięknym ciałem – niezależnie od rozmiaru i wieku! Kampania #niechowamsie2019 w humorystyczny sposób podpowiada paniom, by podczas lata wybierały aktywny tryb życia, wymarzone krótsze sukienki, szorty i bikini. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony