Uroda.com / Talent tygodnia / Lifestyle

Talent tygodnia

Lifestyle


Firma Pharmaceris dołączyła do groma firm, które przygotowały atrakcyjne zestawy prezentowe dla osób, pragnących w szczególny sposób zadbać o swoją cerę. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Rośnie zainteresowanie Polaków zabiegami medycyny estetycznej z użyciem kwasu hialuronowego oraz botoksu. Obecnie korzysta z nich 600 tysięcy osób. Aż 96% użytkowników jest zadowolonych z efektów zabiegów, a 88% myśli o poddaniu się kolejnym takim zabiegom. Coraz częściej decydują się na nie mężczyźni. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Zestawy Dermika Salon&Spa 2018. Już teraz zapoznaj się z świąteczną ofertą! »

Ocena: 0
Komentarze (2)

Dermika to marka, która u podstaw swojej działalności obrała za cel stworzenie gamy nowoczesnych, zaawansowanych tech¬nologicznie kosmetyków, które pozwolą kobietom wyrażać swo¬je naturalne piękno każdego dnia. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

Współczesne kobiety w ciągu życia miesiączkują średnio 425 razy. Oznacza to nawet 2500 trudnych dni, co daje w sumie… 7 lat menstruacji! Większość z nas w tym czasie sięga po podpaski i tampony. Przez całe życie zużywamy ich aż od 12000 do 15000 sztuk! Wydają się doskonałym zabezpieczeniem – są chłonne, dyskretne i wygodne w użyciu. Czy wiedziałaś jednak, że konwencjonalne środki higieny intymnej zawierają mnóstwo ukrytej „chemii”? Czas odkryć niechlubne tajemnice koncernów produkujących większość ogólnodostępnych podpasek i tamponów! »

Ocena: 50
Komentarze (1)
do góry strony