Uroda.com / Talent tygodnia / Lifestyle

Talent tygodnia

Lifestyle


Przez rozwijającą się technologię, nasze pociechy coraz częściej spędzają czas w domu. Nawet podczas pięknej letniej pogody, preferują granie w gry na komputerze lub telefonie. Zachęć więc swojego brzdąca do tradycyjnych, dziecięcych aktywności i zaproponuj mu kilka różnych zabaw na świeżym powietrzu! Przekonaj go, że na dworze można bawić się o wiele lepiej niż w domu! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

czyli jak zająć dziecko w niepogodę. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Letnia, piękna pogoda zachęca do spacerów po lesie, pikników w pobliskim parku czy grillowania we własnym ogródku. Jednak jest coś, co może zakłócić nam ten beztroski czas – lęk przed kleszczami. Niestety jesteśmy narażeni na kontakt z nimi praktycznie wszędzie - nie tylko w lasach, ale również w parkach, i co gorsza, na miejskich trawnikach. Dlatego warto zrobić wszystko, by uchronić się przed ugryzieniem kleszcza lub jego konsekwencjami. Jak to zrobić? »

Ocena: 0
Komentarze (0)

W dzisiejszych czasach, kiedy trawniki zamieniają się w chodniki, a kwiatki zastępują betonowe figury, niestety roślinność wymiera. Co za tym idzie – pszczoły nie mają gdzie zbierać nektaru i pyłku, przez co połowa z 470 gatunków żyjących w Polsce jest zagrożona wyginięciem. Jakie ma to znaczenie dla naszej planety? »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Lato w pełni! W wakacyjnej garderobie nie może zabraknąć kolorowych ubrań, kapeluszy oraz okularów przeciwsłonecznych. Mogę one całkowicie odmienić Twój wygląd! Odpowiednio dobrane, potrafią nie tylko zastąpić biżuterię, ale także wysmuklić twarz. Jak prawidłowo dopasować okulary do kształtu twarzy? »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony