Uroda.com / Talent tygodnia / Lifestyle

Talent tygodnia

Lifestyle


Życie. Dzień za dniem. Wszystkie podobne, ale nie wszystkie tak samo ważne. Jest dzień, który znaczy więcej niż inne. To dzień na U. Dzień, którego raz w roku potrzebuje każda kobieta, by zrobić badanie USG piersi i potwierdzić ich zdrowie. 15 października, w Dzień Zdrowia Piersi, startuje nowa kampania Fundacji Rak\'n\'Roll w partnerstwie z Avon Kontra Rak Piersi, zachęcająca Polki do regularnych badań. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

W społeczeństwie panuje powszechne przekonanie, że tłuszcz to wróg zgrabnej sylwetki. Dietetycy mówią, że może on być przyczyną rozwoju nowotworów, miażdżycy oraz chorób serca. Ale tak naprawdę istnieją zarówno dobre, jak i złe tłuszcze. Jak wybrać te właściwe? »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Według najnowszego sondażu przeprowadzonego przez IQS, co szósty Polak nigdy nie był u okulisty lub optometrysty, a co piąty nie wie nawet, czy ma wadę wzroku. Dane te pokazują, że temat zdrowia oczu przez wielu rodaków jest zaniedbywany. Jak można zadbać o wzrok, by cieszyć się nim przez długie lata? Sprawdź! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Nadeszła jesień, a wraz z nią okres gorszego samopoczucia, które sprawia, że nie mamy ochoty wysuwać nosa spod kołdry. Aby uniknąć takiego stanu warto zacząć suplementować witaminę C! Dowiedz się na co wpływa i dlaczego dobrze jest ją włączyć do codziennego menu! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Zdrowy uśmiech to marzenie wielu osób, jednak aby utrzymać zęby w dobrym stanie, należy zadbać o kompleksową higienę jamy ustnej. Warto pamiętać o jej istotnych elementach na które składa się m.in. używanie płynu do płukania. O tym, dlaczego powinno się włączyć ten produkt do codziennej rutyny, piszemy poniżej. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony