Uroda.com / Talent tygodnia / Justyna Ziarko

Talent tygodnia

Justyna Ziarko

2010-12-03


Mój zawód,moja praca,szkoła jest dla mnie najważniejsza w życiu. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym robić coś, co nie byłoby związane ze światem mody i stylizacji.

justyna.ziarko

Autor:

Justyna Ziarko

Źródło: Uroda.com

Jestem stylistką i pasjonatką mody. Uwielbiam tworzyć, stylizować do sesji, spełniać się, a wszystko to robić z uśmiechem na ustach i niewyobrażalną przyjemnością. Mój zawód, moja praca, szkoła jest dla mnie najważniejsza w życiu. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym robić coś, co nie byłoby związane ze światem mody i stylizacji.

Dlaczego wykonujesz lub chcesz wykonywać ten zawód?

Stylizowanie do sesji zdjęciowych to dawanie radości innym, a przy okazji i sobie, mam możliwość spełniać marzenia ludzi, sprawić, że na jakiś czas mogą przeobrazić się w kogoś innego. Czuję to co robię, chcę to robić do końca życia, urzeczywistniając wszystkie swoje pomysły, jak również będąc elastyczną, jeśli chodzi o życzenia klientów. To niezwykle satysfakcjonujące zajęcie. Uwielbiam czuć zmęczenie po wielogodzinnej sesji zdjęciowej, to niezwykle przyjemne uczucie! Nigdy nie mam dość!

Co daje Ci praca jako stylista?

Wewnętrzne spełnienie, mnóstwo radości, satysfakcji. Nastawia mnie pozytywnie do świata i do ludzi. Daje mi możliwość poznania najróżniejszych miejsc, osób. Pozwala czerpać inspiracje do stylizacji ze wszystkiego co mnie dookoła otacza. Dodaje pewności siebie i wiary we własne możliwości, uczy, że nie można poddawać się po jednej porażce i zawsze trzeba umieć się podnieść, by walczyć dalej. Stylizowanie daje mi możliwość zabawy ubiorem: kolorem, faktura materiału, fasonem, łączeniem wszystkiego na co mam tylko ochotę.

Twoje plany na przyszłość związane z zawodem?

Chęć podjęcia współpracy z zagranicznym modowym magazynem np. Vogue, światowymi fotografami, osobami związanymi z branżą modową i rozrywkową, jak również zwykłymi szarymi ludźmi, dla których moda nie jest codziennością. Marzę by pracować jako stylistka zagranicą.

Kontakt:  justyna.ziarko@gmail.com

Galeria

Ocena: 50

Komentarze (1)

 

  • 2012-08-03 17:21:44
    Pełen podziw dla tej pani :) piekne to jest by życ i robić to co się kocha
    IP: 80.52.171.85
do góry strony