Uroda.com / Talent tygodnia / Jak szybko zapuścić włosy?

Talent tygodnia

Jak szybko zapuścić włosy?

2017-01-11


Jeżeli Twoje włosy ucierpiały przez błąd fryzjera, wiesz, jak trudno je odbudować. Na szczęście są sposoby, aby przyspieszyć ich wzrost.

Autor: Wioleta Derkowska

Źródło: informacja prasowaZapuszczanie włosów trwa miesiącami, a nawet latami. Niekiedy jeden błąd może sprawić, że nasze wysiłki pójdą na marne. Zbyt długo przytrzymana farba, spowoduje, że staną się one suche, łamliwe. Odbudowanie włosów, zwłaszcza, jeśli byłaś posiadaczką pięknych, długich kosmyków nie jest wcale proste, ale można znacznie przyspieszyć ten proces.

Dieta i inne czynniki

Na wzrost włosów na wiele czynników. Zależy to przede wszystkim od naszego indywidualnego metabolizmu. Jeśli jest on słaby, są sposoby, aby go trochę podkręcić. Dobry wpływ może mieć na to odpowiednia dieta. Bogata w minerały, witaminy sprawią, że włosy będą nie tylko szybciej rosły, ale staną się bardziej lśniące, mocniejsze, grubsze. Warto, zatem postawić na dietę bogatą w owoce i warzywa. Na włosy wpływ ma również odpowiednia pielęgnacja. Używaj kosmetyków dostosowanych do Twojego rodzaju włosów. Stosuj odżywki i maseczki, także na końcówki. Dzięki temu zapobiegniesz ich rozdwajaniu i niszczeniu. 

Zestaw Hair Jazz

Innowacyjną metodą, o której głośno w Internecie są kosmetyki Harmony Plus. Zestaw Hair Jazz można kupić na ich stronie internetowej. W skład zestawu wchodzi szampon, odżywka, maska do włosów oraz eliksir. Kluczową rolę odgrywa tutaj szampon i odżywka. Należy je stosować równocześnie przez minimum miesiąc, co 2-3 dni. Myjemy szamponem głowę, delikatnie masując skórę głowy. Pozostawiamy na 1-2 minuty. 


Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony