Uroda.com / Talent tygodnia / Bielenda Linia kontynentalna SPA, czyli... bogactwa natury z czterech stron świata!

Talent tygodnia

Bielenda Linia kontynentalna SPA, czyli... bogactwa natury z czterech stron świata!

2013-10-29


Linia kontynentalna SPA to oferta wyjątkowo aromatycznych kosmetyków dostosowanych do indywidualnych potrzeb skóry. Zawarte w produktach najcenniejsze składniki naturalne z najdalszych zakątków świata pozwalają na międzykontynentalną podróż zmysłów.

Autor: pr

Źródło: informacja prasowaKażdy region kryje w sobie bogactwo składników, które Bielenda odkrywa przed nami na nowo. Kosmetyki z linii kontynentalnej SPA są rozwinięciem popularnych serii kąpielowych, które uzupełniono o musy, mleczka i peelingi do ciała oraz kosmetyki do pielęgnacji włosów. Każda z nich, dzięki specjalnie dobranym składnikom, odpowiada indywidualnym potrzebom skóry.

Seria Azja SPA posiada właściwości ujędrniające, Ameryka SPA - odmładzające, Polinezja SPA - wyszczuplające, a Afryka SPA - regenerujące. Zastosowane w kosmetykach bio olejki roślinne (makadamia, pistacjowy, kokosowy, arganowy) pielęgnują skórę oraz zapewniają jej regenerację i właściwe nawilżenie.


BIELENDA AZJA SPA
Lecznicza moc imbiru i kardamonu


Linia Azja SPA to kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji ciała, wzbogacone o bio olejek makadamia. Dzięki zawartości azjatyckich przypraw: imbiru i kardamonu, znanych z właściwości rozgrzewających, przyspieszają przemianę materii i spalanie tkanki tłuszczowej. Po zastosowaniu skóra staje się jędrna, gładka i optymalnie nawilżona. Korzenny, zmysłowy zapach dodaje energii i odpręża po męczącym dniu.


Bielenda Azja SPA Imbir & Kardamon - Ujędrniające mleczko do ciała


Mleczko pozwala uzyskać natychmiastowy efekt nawilżenia i regeneracji podrażnionej skóry. Produkt ma również właściwości ujędrniające. Dodaje energii i poprawia samopoczucie. Orientalny zapach odpręża i wspomaga siły witalne.
Pojemność: 250 ml
Cena: ok. 11 złBielenda Azja SPA Imbir & Kardamon - Ujędrniający mus do ciała


Lekki mus do ciała nawilża, nie pozostawiając tłustej warstwy. Doskonale ujędrnia oraz odbudowuje naskórek. Szczególnie polecany po kąpieli, gdy skóra jest lepiej przygotowana na działanie kosmetyku. Orientalny zapach odpręża i dodaje energii.
Pojemność: 200 g
Cena: ok. 16 zł
Bielenda Azja SPA Imbir & Kardamon - Ujędrniający peeling cukrowy do ciała

Odżywcze składniki zawarte w peelingu sprawiają, że skóra jest doskonale nawilżona i gładka. Cukrowe drobinki pomagają odzyskać sprężystość i osiągnąć efekt pobudzenia. Orientalny zapach odpręża i dodaje energii.
Pojemność: 200 g
Cena: ok.16 zł


Bielenda Azja SPA Imbir & Kardamon - Himalajska sól do kąpieli


Aromatyczna kąpiel to nie tylko chwila dla zmysłów, ale również balsam dla zmęczonej skóry. Imbir dodaje energii, a kardamon poprawia jej kondycję. Produkt ma właściwości nawilżające oraz ujędrniające. Orientalny zapach odpręża i dodaje energii.
Pojemność: 480 g
Cena: ok.13 zł


Bielenda Azja SPA Imbir & Kardamon - Dwufazowy olejek do kąpieli


Oczyszczenie z toksyn, wyszczuplenie i efekt rozgrzewający podczas aromatycznej kąpieli to doskonałe zakończenie dnia. Odświeżona i ciepła skóra jest przygotowana do dalszych zabiegów kosmetycznych. Produkt ma właściwości nawilżające oraz ujędrniające. Orientalny zapach odpręża i dodaje energii.
Pojemność: 400 ml
Cena: ok.17 złOcena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony