Uroda.com / Talent tygodnia / Anna Paszkiewicz

Talent tygodnia

Anna Paszkiewicz

2010-11-09


Jestem kosmetyczką, wizażystką i stylistką. Już jako mała dziewczynka uwielbiałam „dłubać” przy paznokciach, stroić się i malować. Sprawiało mi to ogromną przyjemność i tak już zostało.

ap

Autor:

ANNA PASZKIEWICZ

Pamiętam, jak w późniejszej szkole średniej nauczycielka geografii patrząc  mi w zeszyt i widząc mój francuski manicure skomentowała: „że też tak Ci się chciało” – a mi się zawsze chce.

Mój zawód jest dla mnie wszystkim, uwielbiam poznawać nowych ludzi, nowe wyzwania. Kosmetyka jest moją pasją i pracę swoją wykonuję z dużym zaangażowaniem, poświęcam się jej bezgranicznie.

Uwielbiam gdy podczas zabiegu jest przytulna atmosfera, w świetle płonących świec unosi się zapach olejków, w tle słychać cichutką relaksacyjną muzykę a klientka zmęczona ciągłą gonitwą dnia codziennego jest tak odprężona, że zasypia, jest to bezcenne. By wykonywać zawód kosmetyczki, trzeba w nim znaleźć pasję, która da zadowolenie z życia, a ja właśnie kocham to co robię.

Moja praca daje mi ogromną satysfakcję i możliwość realizowania się.
Kiedy klientka jest zadowolona, zrelaksowana i został osiągnięty zamierzony cel, to jest to najlepsza nagroda  jaką mogę sobie tylko wyobrazić.

Na dzień dzisiejszy nie planuję przyszłości, na pewno będę robić dalej to, co robię, zobaczymy co czas pokaże. Cały czas staram się rozwijać uczęszczając na różnego rodzaju kursy i szkolenia. Wiadomo, że w przypadku kosmetyki, wizażu czy stylizacji trzeba śledzić ciągle zmieniające się trendy i nowości aby być na bieżąco.

Galeria

Ocena: 50

Komentarze (0)

 

do góry strony