Talent tygodnia

Zapachy


Otwiera się piękną i orzeźwiającą nutą cytrusów, a w sercu ma kwiatowy bukiet inspirowany nutą Camelia ScentTrek. Całość spoczywa na podstawie ze zmysłowego piżma i akordów drzewnych, tworząc unikalną, kuszącą i zniewalającą kompozycję…. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Czy wiecie, że to, w jaki sposób odbiera nas płeć przeciwna, w dużej mierze zależy od zapachu, który wokół siebie roztaczamy? Im lepiej dobrany do chemii własnego organizmu, tym większa szansa na pozostawienie po sobie pozytywnego wrażenia. Bo to jak pachniemy determinuje nie tylko nasz stan umysłu, ale także emocje otaczających nas osób. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Perfumy można porównać z ubraniami, które dobiera się sezonowo. Wiosną i latem stawiamy na świeże, lekkie zapachy, które wprowadzą nas w dobry nastrój. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Energetyzujące cytrusy połączone z delikatną kwiatową nutą? To musi być zapach lata! Poznaj pobudzający zestaw Manila Bond Tight i poczuj moc tropików! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Czas na Orient, białe kwiaty i korzenne ciepło aromatycznych drzew. Perfumy na zimę otulą nas zapachem jak kaszmirowy szal. Takie bogate aromaty nie boją się mrozu! »

Ocena: 0
Komentarze (5)
do góry strony