Uroda.com / Talent tygodnia / Włosy / Pielęgnacja

Talent tygodnia

Pielęgnacja


Kerasys – serum i maska do zadań specjalnych! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Każda z nas doświadczyła dnia kiedy nasza fryzura nie chciała współpracować. „Bad hair day”, zwany dniem fatalnych włosów to niezwykle irytujące zjawisko, które zazwyczaj przytrafia się właśnie wtedy, gdy mamy ważne plany na cały dzień. Edukatorka marki KEVIN.MURPHY Marlena Stefanowska dzieli się poradami, które pomogą Ci zapobiec oraz poradzić sobie w tej sytuacji. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

NOWOŚĆ! Kerasys Oriental Premium Niezwykła kombinacja sześciu orientalnych składników sprawia, że linia Kerasys Oriental Premium to kwintesencja luksusowej azjatyckiej pielęgnacji. Specjalnie opracowana formuła kosmetyków zapewnia odżywienie i wzmocnienie każdego rodzaju włosów, w tym także osłabionych i zniszczonych. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

NOWOŚĆ! Szampony i odżywki KERASYS NATURING! Wszystko, co najlepsze z mórz i oceanów oraz dobrze znane i sprawdzone naturalne składniki zapewniają wyjątkową moc szamponom i odżywkom z linii Kerasys Naturing. Ich bogate receptury oparte są na wyciągach z alg morskich, których niezwykłe działanie wzmacniają ekstrakty roślinne m.in. z owoców granatu, cytryny i oliwek. Poznajcie moc superfoods w pielęgnacji włosów! »

Ocena: 0
Komentarze (4)

Kompleksowa siła w walce z wypadaniem włosów. »

Ocena: 0
Komentarze (26)
do góry strony