Uroda.com / Talent tygodnia / Włosy / Koloryzacja

Talent tygodnia

Koloryzacja


Domowe eksperymenty z włosami

Chcesz, aby Twoje włosy dobrze wyglądały, ale niekoniecznie masz ochotę iść do fryzjera? Podpowiemy Ci jakie zabiegi warto stosować w domu, a z jakich lepiej zrezygnować, bo ich skutki będą opłakane. Jednym słowem dowiesz się jak wzmocnić swoje włosy, jak je pielęgnować i sprawić, by wyglądały rewelacyjnie, a wszystko to w domowym zaciszu. »

Ocena: 45
Komentarze (4)

Modna natura we włosach

Na pewno zastanawiasz się co nowego dzieje się w świecie fryzjerstwa i jakie trendy będą dominować w lecie. Jeśli zamierzasz coś zmienić na swojej głowie, koniecznie przeczytaj nasz artykuł. Dowiesz się jakie kolory, cięcia i uczesania będą na topie. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Znajdź swój właściwy kolor

Ognisty rudy, czekoladowy brąz czy platynowy blond – jaki kolor pasuje do Ciebie najlepiej? Poniżej znajdziesz wskazówki jak właściwie dobrać idealny kolor dla Twoich włosów. Jak sprawić by Twoje włosy wyglądały świetnie i naturalnie. »

Ocena: 50
Komentarze (8)

Żegnajcie siwe włosy!!!

Eksperci z L’Oreala są coraz bliżej wynalezienia produktu, który spowoduje, że siwe włosy odzyskają swój naturalny kolor. Jeśli chodzi o nowości w świecie kosmetyków do włosów, firma L’Oreal od lat jest przodownikiem. Ostatni projekt, nad jakim pracują to specyfik, który sprawi, że siwe włosy odzyskają swój naturalny kolor. Niebywałe, a jednak prawdziwe! »

Ocena: 5
Komentarze (10)

Rozświetlamy i rozjaśniamy

Blondynki niekoniecznie mają więcej zabawy, one po prostu mają więcej blondu! Jeśli jesteś brunetką i marzysz o zmianie, tylko blond pasemka mogą dać Ci satysfakcję. »

Ocena: 50
Komentarze (41)
do góry strony