Talent tygodnia

Włosy


Problemy z cienkimi i rzadkimi włosami? Mamy na nie sposoby. Wystarczy kilka trików w czasie układania oraz odpowiednie kosmetyki stylizujące, by nadać optyczną objętość nawet najbardziej opornym kosmykom. »

Ocena: 0
Komentarze (9)

Narzekasz na obciążone włosy? Wypróbuj profesjonalną pielęgnację polecaną przez fryzjerów. Dobierz zabieg do potrzeb swoich kosmyków. Do każdego dodaj 5 minut na masaż głowy. »

Ocena: 0
Komentarze (4)

Żeby mieć piękna fryzurę w sylwestrową noc nie musisz biec do fryzjera. Najmodniejsze uczesania zrobisz sama w domu! Romantyczne fale, eleganckie koki, i zadziorne upięcia z warkoczami, zarówno dla krótkich półdługich jak i długich włosów, opisał dla nas Oskar Bachoń, hair and make-up designer. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Odżywki pielęgnacyjne Biovax BB 60 sekund zostały zaprojektowane tak, aby odżywiać, chronić i nawilżać włosy, jednocześnie nie obciążając ich nadmiarem składników odżywczych. »

Ocena: 50
Komentarze (4)

Nawet, jeśli nie byłyśmy na wakacjach nad morzem i nie poddawałyśmy włosów pod działania soli, nawet, jeśli nie wygrzewałyśmy się godzinami w pełnym słońcu, nasze włosy i tak są zmęczone latem. Jak dodać im sił i energii, by znów wyglądały pięknie? »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony