Talent tygodnia

Włosy


Latem nasze włosy narażone są na wiele czynników negatywnie wpływających na ich kondycję. Szkodzi im słona i chlorowana woda, słońce, a także używanie prostownicy, a nawet suszarki. W ciepłe dni nie wskazane jest również używanie mocnych, chemicznych kosmetyków do stylizacji fryzury. Priorytet to ich ochrona i nawilżanie. O włosy trzeba zadbać tak samo starannie jak o skórę. »

Ocena: 0
Komentarze (9)

To nieprawda, że tylko panowie mają problem z utrata gęstości czy przerzedzaniem się włosów. Także kobiety skarżą się, że ich pasma tracą ładny wygląd i objętość. Na szczęście proces ten można powstrzymać, a w niektórych wypadkach nawet odwrócić. »

Ocena: 0
Komentarze (8)

Jak strzyc i pielęgnować włosy małych dziewczynek? Jaką fryzurę wybrać do szkoły a jaką na ważną uroczystość jak Pierwsza Komunia Święta? Ile prawdy jest w powszechnie krążących mitach o włosach dzieci? »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Problemy z cienkimi i rzadkimi włosami? Mamy na nie sposoby. Wystarczy kilka trików w czasie układania oraz odpowiednie kosmetyki stylizujące, by nadać optyczną objętość nawet najbardziej opornym kosmykom. »

Ocena: 0
Komentarze (9)

Narzekasz na obciążone włosy? Wypróbuj profesjonalną pielęgnację polecaną przez fryzjerów. Dobierz zabieg do potrzeb swoich kosmyków. Do każdego dodaj 5 minut na masaż głowy. »

Ocena: 0
Komentarze (4)
do góry strony