Talent tygodnia

Włosy


To nieprawda, że tylko panowie mają problem z utrata gęstości czy przerzedzaniem się włosów. Także kobiety skarżą się, że ich pasma tracą ładny wygląd i objętość. Na szczęście proces ten można powstrzymać, a w niektórych wypadkach nawet odwrócić. »

Ocena: 0
Komentarze (8)

Jak strzyc i pielęgnować włosy małych dziewczynek? Jaką fryzurę wybrać do szkoły a jaką na ważną uroczystość jak Pierwsza Komunia Święta? Ile prawdy jest w powszechnie krążących mitach o włosach dzieci? »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Problemy z cienkimi i rzadkimi włosami? Mamy na nie sposoby. Wystarczy kilka trików w czasie układania oraz odpowiednie kosmetyki stylizujące, by nadać optyczną objętość nawet najbardziej opornym kosmykom. »

Ocena: 0
Komentarze (9)

Narzekasz na obciążone włosy? Wypróbuj profesjonalną pielęgnację polecaną przez fryzjerów. Dobierz zabieg do potrzeb swoich kosmyków. Do każdego dodaj 5 minut na masaż głowy. »

Ocena: 0
Komentarze (4)

Żeby mieć piękna fryzurę w sylwestrową noc nie musisz biec do fryzjera. Najmodniejsze uczesania zrobisz sama w domu! Romantyczne fale, eleganckie koki, i zadziorne upięcia z warkoczami, zarówno dla krótkich półdługich jak i długich włosów, opisał dla nas Oskar Bachoń, hair and make-up designer. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony